Hoya Star 8x 72mm

Код товару: С000001540
Фото: Hoya Star 8x 72mm

У наявності

Ціна: 1 200 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Фільтр STAR-EIGHT додає 8 променів до яскравих джерел світла, які ефектно виглядають, наприклад, при фотографуванні нічної ілюмінації, відблисків на воді, на ювелірних прикрасах та ін.
 
Без фільтру:

З фільтром:

Променеві фільтри HOYA в залежності від кількості променів існують у 3-х варіаціях: PRO1D STAR 4, STAR-SIX та STAR-EIGHT, які додають до сильних джерел світла 4, 6 та 8 променів відповідно.
 
Промені на зображенні створюються рахунок спеціальних насічок, нанесених поверхню скла фільтра.
 

Декілька практичних порад
 
Променевий фільтр дає гарний і романтичний ефект з безліччю світлових променів, що походять від яскравих точкових джерел або об'єктів. Зовнішній вигляд променів може відрізнятися залежно від налаштувань діафрагми, відстані до джерела світла, його розміру та сили. Повертаючи оправу, встановіть потрібний кут вихідних променів відповідно до вашого бачення композиції.
 

Hoya Star 8x 72mm - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фототовари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Hoya і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Hoya. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не турбуватися. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Carl Zeiss. Якщо з'явилися при купівлі Hoya Star 8x 72mm Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Краматорську максимально швидко.

Бренд
HOYA
Товарна група
Світлофільтри
Модель
HOYA STAR-EIGHT
Тип
Променевий (CROSS SCREEN)
Галузь застосування
Ефектний
Діаметр фільтра
72 мм