Manfrotto MHXPRO-3W

Код товару: С000003344
Фото: Manfrotto MHXPRO-3W

У наявності

Ціна: 8 406 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

MHXPRO-3W – голова, побудована на базі відомої багатьом професійним фотографам голови 804RC2.
MHXPRO-3W також має три незалежні ступені свободи для максимально точного контролю композиції при зйомці природи, архітектурних будівель та панорам і керується трьома зручними ручками ергономічної форми. Шкіра вісь обертання має градуйовану шкалу для зручності налаштування композиції. Особливість цієї моделі у фрикційному механізмі, вбудованому в осі поздовжнього нахилу та портретного положення. Завдяки цьому механізму можна налаштувати головку так, щоб при повністю ослаблених основних затискачах камера не падала під власною вагою на петлях голови.
Швидкознімна площадка 200PL дозволяє швидко прикріпити камеру на штатив і так само швидко зняти. Система кріплення забезпечена запобіжником.
Голова виконана з легкого та міцного алюмінію, захищеного від корозії полімерним покриттям.
Комплектація:
  • Голова MHXPRO-3W
  • Інструкція англійською мовою

Manfrotto MHXPRO-3W - в електронному каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Штативні головки фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет abcphoto. З каталогу підберіть Штативна головка з хорошими знижками. Щоб запросто підібрати Штативна головка, за допомогою зручної навігації. Введіть: Manfrotto і перед вами будуть Штативні головки Manfrotto. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Vanguard. Виникли при покупці Manfrotto MHXPRO-3W Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товар можна отримати в Бердянське найшвидше.

 

Тип 3D
Тип кріплення до штатива різьблення 3/8" з перехідником на різьблення 1/4"
Незалежна вертикальна вісь є
Нахил камери у портретне положення є
Матеріал алюміній
Швидкознімний майданчик є
Запобіжна система майданчика є
Висота 13 см
Максимальне навантаження 8 кг
Вага 1 кг