Benro S-6

Код товару: С000006874
Фото: Benro S-6

У наявності

Ціна: 5 878 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ця потужна відеоголова забезпечує дуже плавний хід та надійну фіксацію. Швидкознімний майданчик оснащений додатковим запобіжником і дозволяє швидко замінити камеру або встановити її на штатив. Ця модель розрахована працювати з важкої технікою вагою до 6кг.

Рідинний рівень значно спрощує позиціонування навіть за недостатнього освітлення, адже у даної моделі він оснащений підсвічуванням. Управління за допомогою регулювальної рукояті стає гранично зручним завдяки застосуванню пінистого покриття.

Система контр-балансу налаштовується під вагу камери, а кілька регуляторів роблять можливим тонке налаштування ступенів свободи. Голова забезпечує максимально плавну, стабілізовану та контрольовану зйомку.

Площа QR6, якою комплектується голова Benro S6, повністю взаємозамінна з майданчиком Manfrotto 501PL.

 

 

Benro S-6 - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Штативні головки або інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Штативна головка за доступною ціною. Щоб не витрачати час на підбір Штативна головка, за допомогою зручної навігації. Введіть: Benro і Вам будуть показані всі Штативні головки Benro. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад Manfrotto. Якщо виникли під час підбору Benro S-6 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товар можна отримати в Кам'янець-Подільському якомога швидше.

Максимальне навантаження: 6.0 кг .
Вага : 1.2
кг
.