Godox X Pro-Fujifilm TTL (X Pro-F)

Код товару: С000008233
Фото: Godox X Pro-Fujifilm TTL (X Pro-F)

У наявності

Ціна: 2 768 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Радіосинхронізатор-передатчик X Pro-Fujifilm TTL огляд:

Синхронізатор Godox XPro-F для Fuji — це зручний TTL-передатчик для бездротової системи Godox X1 з великим екраном і видаленим управлінням усіма функціями всплеск!
 
Godox XPro-F є покращеною версією Godox X1T-F. За небагато більшу ціну ви отримуєте великий і яскравий екран, окремі кнопки для вибору груп і налаштувань кожної функції, зручне колосико для вибору потужності і більш глибокі налаштування вспишек. При цьому ви не теряете основні переваги X1T. Це як і раніше дуже компактний, легкий і надзвичайний передатчик, яким можна керувати будь-якими сучасними камерними і студійними спалахами Godox.
 
Крім того передатчик Godox XPro-F тепер дозволить керувати зумом вспишек, включати і включати пілотний світ. Так само була додана функція TCM, скорочена зі слова "TTL Convert Manual". Функція TCM дозволяє одним натисканням перевести синхронізатор в ручний режим, скопіювавши налаштування, з якими спалахи відпрацювали в TTL на попередньому обробленні. За допомогою TCM в складних ситуаціях або при використанні декількох всписків ви можете швидко отримати базові параметри потужностей всписків для подальшої корекції в ручному режимі.
 
 

Godox X Pro-Fujifilm TTL (X Pro-F) - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Синхронізатори для спалахів або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у інтернет магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Синхронізатор за гарною ціною? Щоб запросто підібрати Синхронізатор, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите список з Синхронізатори для спалахів Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Godox. З'явилися під час замовлення Godox X Pro-Fujifilm TTL (X Pro-F) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари заберіть в Кривому Розі якомога швидше.

  • Совместимость: Fuji (Fujifilm)
  • Питання: 2 акумулятора АА
  • Підтримка HSS: Да
  • Підтримка TTL: Да
  • Виробник: Godox