Godox X3-S радіосинхронізатор для Sony

Код товару: С000012350
Фото: Godox X3-S радіосинхронізатор для Sony

У наявності

Ціна: 3 680 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
 
Радіосинхронізатор Godox X3-S для Sony
Випробуйте легке керування кінчиками пальців за допомогою бездротового тригера спалаху X3-S із сенсорним екраном TTL від Godox. Godox Xnano S має компактний, легкий та простий дизайн, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із сенсорним екраном та локальне керування для доступу до налаштувань та їх зміни. Як частина бездротової радіосистеми Godox X, Godox Xnano S забезпечує радіус дії бездротового зв'язку 100 метрів і частоту 2,4 ГГц для ефективного і надійного спрацьовування сумісних спалахів. Ця модель сумісна з Canon E-TTL/E-TTL II, включаючи підтримку високошвидкісної синхронізації до 1/8000 секунди. Користувачі можуть регулювати компенсацію експозиції спалаху від -3 до +3 EV, а також керувати бездротовою мережею моделювальним світлом, налаштуванням масштабування і т. д. Порт USB-C є для оновлення прошивки, а також для заряджання внутрішнього акумулятора пристрою. Пристрій має елегантний дизайн і поставляється в невеликій сумці для зберігання, яка поміститься практично в будь-якому місці й завжди буде під рукою.
 
Видатні можливості
Для забезпечення максимальної надійності та контролю користувачі можуть отримати доступ до 32 каналів та 99 налаштувань ідентифікатора бездротової мережі для обмеження перешкод від інших прилеглих систем. Крім ручного режиму керування та режиму TTL, доступні й інші налаштування, включаючи мультиспалах, синхронізацію за першою та другою шторкою.
 
Вбудована акумуляторна батарея
Вбудований акумулятор Godox Xnano S місткістю 850 мАч заряджається приблизно за дві години за допомогою кабелю USB-C, що додається.
 
Сенсорний дизайн
Вбудований сенсорний екран, диск вибору та кнопки для зручності керування.
На сенсорній панелі відображається керування моделювальною лампою, індикатор рівня заряду батареї, рівень вихідної потужності та інші важливі параметри.
Яскравість сенсорного екрана зручно регулюється.
 
Інші функції
Функціональність управління оновленнями
TCM Godox перетворює значення знімання TTL на вихідне значення в режимі M.
Функція пам'яті для збереження та повернення до останніх установок.
 
Деталі будівництва
Компактний дизайн, розміри всього 4,6 x 4,1 x 3,8 см.
Легка вага всього 48 грамів
Сумісність із додатковими приймачами X1R/XTR.
 
Сумісні спалахи
Godox серії P2400, AD1200Pro, серії AD600, серії AD360II, серії AD200, серії V860II, серії V860III, V850, V350, серії TT685, серії TT685II, серії TT585, TT350, серії FV, серії V1, серії Quicker II, серія Quicker III, серія SKII, серія SKII-V, серія DPII, серія DPIII, серія GS/DSII та моделі Lux Master.
 
 

Godox X3-S радіосинхронізатор для Sony - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Синхронізатори для спалахів або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Синхронізатор вигідно? Щоб легко було підібрати Синхронізатор, за допомогою навігації. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Синхронізатори для спалахів Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Rime Lite. Виникли при підборі Godox X3-S радіосинхронізатор для Sony Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна отримати Броварах якомога швидше.

Колір чорний
Вага 48 г
Сумісність із камерами Sony
Система радіосинхронізації Godox X
Управління пілотним світлом Так
Живлення Li-ion акумулятор
Підтримка HSS Так
Підтримка TTL Так
Виробник Godox