Godox Радиосинхронизатор-передатчик XT-32 Nikon

Код товару: С000008237
Фото: Godox Радиосинхронизатор-передатчик XT-32 Nikon

Нема в наявності

Ціна: 1 446 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Радіосинхронізатор-передавач XT-32 Nikon.

Бездротовий передавач Godox XT32N має вбудовану бездротову систему Godox 2.4G, яка підтримує 1/8000s високошвидкісну функцію синхронізації та багато інших функцій. Підходить для камер Nikon серії.
 
особливості:
  • За допомогою вбудованої GODOX 2.4G бездротової системи X для передачі сигналу передавач XT32N може дистанційно конфігурувати будь-який спалах GODOX, який має вбудовану бездротову систему 2.4G X.
  • При використанні в поєднанні з XTR-16 або XTR-16S приймач, передавач XT32N може дистанційно керувати спалахами GODOX, які не мають вбудованої бездротової системи 2.4G X.
  • Високоякісна РК-панель забезпечує зручну роботу. Чіткі та чітко визначені кнопки пропонують різні налаштування за коротким натисканням або тривалим натисканням. Також у комплекті USB-порт для оновлення та гніздо синхронізації з ПК для досягнення бездротового спрацьовування.
  • Він підтримує функцію високошвидкісної синхронізації, максимальна швидкість синхронізації спалаху до 1/8000s.

Godox Радиосинхронизатор-передатчик XT-32 Nikon - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Синхронізатори для спалахів А також інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Синхронізатор з вигодами для бюджету Щоб запросто підібрати Синхронізатор, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Godox і Вам будуть запропоновані різні Синхронізатори для спалахів Godox. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Виникли при підборі Godox Радиосинхронизатор-передатчик XT-32 Nikon Запитайте наших менеджерів. Замовлення отримаєте Полтаві своєчасно.