Slik Creator's Clamp

Код товару: С000010786
Фото: Slik Creator's Clamp

У наявності

Ціна: 2 747 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Зажим SLIK Creator's Clamp - це універсальний комплект для стійки, який дозволяє закріпити камеру в тому місці, де не можна встановити штатив, наприклад, на столах, трубах тощо. д.
У поєднанні з додатковою головкою штатива і SLIK Sliding Arm II можна вільно встановлювати різні рамки для камери, наприклад, вид зверху. Верхня зажимная трубка двостороння і може бути закріплена в залежності від умов місця установки. «Відкриття для аксесуарів» затискає, це різьбове кріплення, до якого можна прикріпити аксесуари, такі як освітлення, мікрофони та ін. д. Крім того, коли головка штатива прикріплена до корпусу затиснута за допомогою адаптера кріплення головки штатива, камеру можна встановити на горизонтальну направляючу. наприклад, перила або забор.
 
  
 
Верхня зажимная скоба являє собою двосторонню конструкцію. Його можна встановити як на плоску поверхню, наприклад на стіл, так і на труби, просто перевернувши пристрій. Відверстия для аксесуарів і адаптер для кріплення на штативі. Два різьбових отвори для аксесуарів на корпусі затискають дозволяє встановити різні аксесуари, такі як освітлення, мікрофони та монітори. Адаптер для кріплення головки штатива (входить в комплект) також дозволяє встановити головку штатива безпосередньо на корпусі затискача. У поєднанні з Sliding Arm II (опція) можна отримати перспективу вид зверху "з верхньої точки".
 
  
 
Комплектація: Creator's Clamp поставляється з адаптером для штатива і 2-мя резиновими прокладками.
 
 
 
 

Slik Creator's Clamp - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Штативи А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Штатив З вигодами для себе? Щоб легко було підібрати Штатив, Скористайтеся навігацією. Введіть: Slik і Вам будуть запропоновані різні Штативи Slik. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Benro. Якщо виникли під час вибору Slik Creator's Clamp Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Україні у мінімальні терміни.