Slik Sliding Arm II

Код товару: С000010785
Фото: Slik Sliding Arm II

У наявності

Ціна: 3 075 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

     

 

SLIK Sliding Arm II – це горизонтальна штанга, яку можна встановити на штатив. Прикріпивши головку до штанги, ви зможете знімати зверху донизу, роблячи знімки з видом зверху. Затискач надійно утримує регульований важіль в будь-якому кутовому положенні. Це досить популярний аксесуар для відео зйомки приготування їжі та фуд фотографії. Штангу можна рухати вперед та назад, вгору та вниз.
 
 
У стандартному положенні зі звичайним штативом камера встановлюється на центральній штанзі штатива вертикально, тому відстань між камерою та об'єктом є великою. Однак, коли ви прикріплюєте Sliding Arm II, можна перемістити камеру ближче до об'єкта. Встановивши камеру на Sliding Arm II, фотограф може розмістити камеру в положення навіть нижче, ніж за звичайного максимального нижнього положення центральної стійки штатива. Штанга оснащена гаком на протилежному кінці. Якщо ви повісите сумку або балансувальну вагу, за допомогою карабіна в якості противаги це допоможе запобігти падінню штатива, оскільки центр ваги камери зміщується від центру штатива. Встановіть камеру в положення "Вигляд згори". Можливість зробити знімок зверху розташувавши камеру прямо над об'єктом.
 

Slik Sliding Arm II - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Штативи та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto. З асортименту виберіть Штатив вигідно? Щоб максимально просто вибрати Штатив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Slik і перед вами з'явиться все Штативи Slik. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад K&FConcept. Виникли при покупці Slik Sliding Arm II Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Кременчуці у мінімальні терміни.