3 Legged thing Punks Brian 2.0 Matte Black (BRIANDARK2.0) штатив карбоновий

Код товару: С000011681
Фото: 3 Legged thing Punks Brian 2.0 Matte Black (BRIANDARK2.0) штатив карбоновий

Нема в наявності

Ціна: 11 741 грн

Гарантія

36 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Штатив Brian 2.0 з вуглецевого волокна з кульовою головкою AirHed Neo 2.0 від 3 Legged Thing є частиною серії штативів Punks і тепер був перероблений із додатковими функціями для більшої універсальності. Починаючи з міцної вантажопідйомності 30 фунтів і кульової головки AirHed Neo 2.0 типу Arca, Brian 2.0 має три знімні ніжки, які можна використовувати як монопод, стрілу або палицю для селфі в поєднанні з аксесуарами, які можна придбати окремо. Додавши окремо доступні ніжки для штатива Vanz, Brian 2.0 можна перетворити на настільний штатив.
 
Пластина Tri-Mount була покращена та має три порожнисті шпори для кріплення аксесуарів, а кріплення з різьбою 1/4"-20 на куполі дозволяє прикріпити кронштейн або шпильку аксесуарів для встановлення монітора, мікрофона, світлодіодного світильника або Інші аксесуари Вагомі ергономічні поворотні шарніри забезпечують нижчий центр ваги для кращої стабільності. Легкі ніжки з вуглецевого волокна мають незалежне розведення ніжок і три кути фіксації, що дозволяє легко вирівнювати штатив на нерівній місцевості. Цей універсальний штатив для подорожей найвища модель у серії Punks, але важить лише 3,7 фунтів і має зворотні складні ніжки, які забезпечують компактну довжину в складеному вигляді 16,5 дюймів, що дозволяє легко зберігати або носити з собою, куди завгодно.
 
- Три знімні ніжки перетворюються на монопод, штангу або палицю для селфі
- Перетворюється на настільний штатив із додаванням ніжок для штатива Vanz 3LT (продаються окремо)
- Покращена конструкція та збільшена стабільність опорних з’єднань
- Вагові суглоби ніг знижують центр ваги для підвищення стабільності
- Знімна, двостороння центральна колона
- 3 позиції фіксації ніг: 23-, 55- і 80°
- Удосконалена пластина Tri-Mount має три порожнисті шпори для кріплення аксесуарів
- 1/4"-20 Кріплення аксесуарів на куполі штатива
- Сумісна з Arca кулькова головка AirHed Neo 2.0
- Нові антиротаційні прокладки Chicken Lips покращують силу та стабільність ніг
- Знімні гумові ніжки штатива для максимальної стабільності
 
 
 

3 Legged thing Punks Brian 2.0 Matte Black (BRIANDARK2.0) штатив карбоновий - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно придбати Штативи фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Штатив за вигідною ціною? Щоб простіше було підібрати Штатив, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: 3 Legged thing і Ви побачите всі необхідні Штативи 3 Legged thing. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Velbon. З'явилися під час підбору 3 Legged thing Punks Brian 2.0 Matte Black (BRIANDARK2.0) штатив карбоновий Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товари заберіть в Дніпрі якомога швидше.

Тип голови
Кульова голова
Гвинт кріплення камери
1/4"
Швидкоз’ємна пластина
Arca-Type
Вантажопідйомність
30 фунтів / 13,6 кг
Максимальна робоча висота
73,2" / 185,9 см
Мінімальна робоча висота
7,4" / 18,8 см