Godox VC-18 зарядний пристрій для акумулятора VB18

Код товару: С000011698
Фото: Godox VC-18 зарядний пристрій для акумулятора VB18

У наявності

Ціна: 825 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Зарядний пристрій Godox VC-18 для акумуляторів VB18.
 
З особливостей зарядного пристрою можна відзначити універсальність, компактний та оригінальний дизайн, підходить для акумуляторів типу VB18.
 
Працює від мережі 220В або від постійної напруги 12В. Має захист від перезаряджання, короткого замикання. Оснащений системою автоматичного контролю напруги та струму заряджання. Має індикатор заряду, показує статус заряду акумулятора і захищає його від перезаряджання і перепаду напруги в мережі.
 
Комплектація:
- Зарядний пристрій
- Блок живлення 220В
- Мережевий кабель
- Фірмова упаковка
 
 

Godox VC-18 зарядний пристрій для акумулятора VB18 - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Спалахи А також інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Спалах за гарною ціною? Щоб правильно підібрати Спалах, за допомогою зручної навігації. Введіть: Godox і перед вами будуть Спалахи Godox. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Canon. З'явилися при виборі Godox VC-18 зарядний пристрій для акумулятора VB18 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Надсилання проводиться в Білій Церкві у стислі строки.

Виробник Godox
Сумісні пристрої для Godox 850II/860II