Benro Gamma Z20 фотосумка

Код товару: С000011728
Фото: Benro Gamma Z20 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 062 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ця фотосумка, здатна вмістити дзеркальну камеру з зум-об'єктивом середнього розміру і невелике колличество аксесуарів, наприклад комплект акумуляторів, кабелю і карти пам'яті. Якість пошиття і використовуваних матеріалів знаходиться на високому рівні. Відділення сумки, в якому зберігається фотоапарат, закривається на блискавку і додатково фіксується засувкою верхнього клапана.
 
З внутрішньої сторони верхнього клапана є кишеня на блискавці, в якому зручно зберігати документи. На фронтальній стороні є додатковий кишеню, в якому можна зберігати акумулятори та карти пам'яті. Сумку можна носити на поясі або використовуючи наплічний ремінь, крім того на верхньому клапані є додаткова ручка.
 
Характеристики Benro Gamma Z20:
Внутрішні габарити: 17.5 / 11 / 17см (висота / товщина / довжина)
Зовнішні габарити: 21/17 / 20см (висота / товщина / довжина)
Вага: 520гр
 
 
 
 

Benro Gamma Z20 фотосумка - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Сумки для фото-відео техніки фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Сумка на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Сумка, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Benro І Ви побачите перелік з Сумки для фото-відео техніки Benro. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими фірмами, наприклад Lowepro. Якщо з'явилися при купівлі Benro Gamma Z20 фотосумка Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлення заберіть у Дніпродзержинське максимально швидко.

Характеристики Benro Gamma Z20:
Внутрішні габарити: 17.5 / 11 / 17см (висота / товщина / довжина)
Зовнішні габарити: 21/17 / 20см (висота / товщина / довжина)
Вага: 520гр