Benro Gamma Z20 фотосумка

Код товару: С000011728
Фото: Benro Gamma Z20 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 154 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ця фотосумка, здатна вмістити дзеркальну камеру з зум-об'єктивом середнього розміру і невелике колличество аксесуарів, наприклад комплект акумуляторів, кабелю і карти пам'яті. Якість пошиття і використовуваних матеріалів знаходиться на високому рівні. Відділення сумки, в якому зберігається фотоапарат, закривається на блискавку і додатково фіксується засувкою верхнього клапана.
 
З внутрішньої сторони верхнього клапана є кишеня на блискавці, в якому зручно зберігати документи. На фронтальній стороні є додатковий кишеню, в якому можна зберігати акумулятори та карти пам'яті. Сумку можна носити на поясі або використовуючи наплічний ремінь, крім того на верхньому клапані є додаткова ручка.
 
Характеристики Benro Gamma Z20:
Внутрішні габарити: 17.5 / 11 / 17см (висота / товщина / довжина)
Зовнішні габарити: 21/17 / 20см (висота / товщина / довжина)
Вага: 520гр
 
 
 
 

Benro Gamma Z20 фотосумка - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Сумки для фото-відео техніки або інші елементи фотототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Сумка З вигодами? Щоб правильно підібрати Сумка, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Benro і перед вами з'явиться Сумки для фото-відео техніки Benro. У нас вибрати фототовари найпростіше. Не варто сумніватися як товари. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Lowepro. Виникли при замовленні Benro Gamma Z20 фотосумка Запитайте наших професіоналів. Замовлення заберіть у Вінниці в потрібні терміни.

Характеристики Benro Gamma Z20:
Внутрішні габарити: 17.5 / 11 / 17см (висота / товщина / довжина)
Зовнішні габарити: 21/17 / 20см (висота / товщина / довжина)
Вага: 520гр