Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка

Код товару: С000011738
Фото: Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 191 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Fancier Kingkong II 10
 
Розрахована для використання з компактною дзеркальною камерою фотосумка, здатна, крім того, вмістити додатковий об'єктив невеликого розміру або спалах. Доступ до камери здійснюється через верхній клапан. Карман для невеликих аксесуарів, захищений щільною вставкою з термопластика, розташований на передній грані. А з тильної сторони розташована кишеня для зберігання документів.
 
На верхній грані сумки розташована зручна ручка, яка доповнює традиційний ремінь через плече. При виготовленні сумок і рюкзаків серії Kingkong використовується тільки якісні блискавки і фурнітура. Сумка забезпечує професійний рівень комфорту і захисту. Для додаткового захисту від дощу і пилу, сумка комплектується спеціальним чохлом.
 
Характеристики Fancier Kingkong II 10:
Внутрішні габарити: 17.5/10.5/17.5 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 26/16.5/21 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 572 гр.
 
 

Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка - на надійному сайті abcphoto. Якщо потрібно придбати Сумки для фото-відео техніки та інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Сумка за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Сумка, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Fancier і Ви побачите доступні для замовлення Сумки для фото-відео техніки Fancier. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Crumpler. Виникли при замовленні Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка Питання можна уточнити у наших фахівців. Товари можна забрати в Слов'янське без затримок.

Характеристики Fancier Kingkong II 10:
Внутрішні габарити: 17.5/10.5/17.5 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 26/16.5/21 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 572 гр.