Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка

Код товару: С000011738
Фото: Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка

У наявності

Ціна: 1 272 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Fancier Kingkong II 10
 
Розрахована для використання з компактною дзеркальною камерою фотосумка, здатна, крім того, вмістити додатковий об'єктив невеликого розміру або спалах. Доступ до камери здійснюється через верхній клапан. Карман для невеликих аксесуарів, захищений щільною вставкою з термопластика, розташований на передній грані. А з тильної сторони розташована кишеня для зберігання документів.
 
На верхній грані сумки розташована зручна ручка, яка доповнює традиційний ремінь через плече. При виготовленні сумок і рюкзаків серії Kingkong використовується тільки якісні блискавки і фурнітура. Сумка забезпечує професійний рівень комфорту і захисту. Для додаткового захисту від дощу і пилу, сумка комплектується спеціальним чохлом.
 
Характеристики Fancier Kingkong II 10:
Внутрішні габарити: 17.5/10.5/17.5 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 26/16.5/21 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 572 гр.
 
 

Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Сумки для фото-відео техніки або інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із каталогу Сумка на кращих умовах. Щоб правильно вибрати Сумка, за допомогою фільтрів. Введіть: Fancier і Вам будуть запропоновані різні Сумки для фото-відео техніки Fancier. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Товари, які можна замовити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Tamrac. Якщо з'явилися при купівлі Fancier Kingkong ІІ 10 фотосумка Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Одесі найшвидше.

Характеристики Fancier Kingkong II 10:
Внутрішні габарити: 17.5/10.5/17.5 см (висота/товщина/довжина).
Зовнішні габарити: 26/16.5/21 см (висота/товщина/довжина).
Вага: 572 гр.