Canon EOS R7 Body 5137C041

Код товару: С000011789
Фото: Canon EOS R7 Body 5137C041

У наявності

Ціна: 47 008 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

EOS R7: час підвищувати рівень

      

Ідеальне поєднання продуктивності та портативності,  EOS R7  являє собою перехід  Canon  до APS-C з бездзеркальною системою R.  Завдяки 32,5-мегапіксельному CMOS-датчику та процесору DIGIC X, ця елегантна потужна камера здатна знімати спортивні змагання та дику природу зі швидкістю 30 в секунду, а також оснащена відомою системою фокусування Dual Pixel CMOS AF II, що дозволяє не відставати і відстежувати об'єкти, що швидко рухаються. А для творців мультимедійних зображень підтримується відео 4K зі швидкістю до 60p або 30p під час передискретизації з області 7K, а також Full HD зі швидкістю до 120 кадрів на секунду.

      

32,5-мегапіксельна матриця APS-C CMOS та процесор DIGIC X

APS-C приходить на EOS R

32,5-мегапіксельна CMOS-матриця APS-C, що поєднує в собі дозвіл, швидкість і продуктивність при слабкому освітленні, є універсальним чіпом, який ідеально підходить як для фото, так і для відеозйомки.

 

Процесор DIGIC X

Запозичений у R3, R7 оснащений процесором зображень DIGIC X для виконання безлічі високошвидкісних завдань, починаючи від швидкої серійної зйомки та закінчуючи записом відео з високою роздільною здатністю. Що стосується високошвидкісної зйомки, R7 підтримує безперервну зйомку зі швидкістю до 30 кадрів за секунду з безшумним електронним затвором або 15 кадрів за секунду з механічним затвором, зі свідченнями AF і AE перед кожним кадром. Процесор також допомагає реалізувати широкий діапазон чутливості від 100 до 32000 одиниць ISO з можливістю розширення до 51200 одиниць ISO для роботи в складних умовах освітлення.

 

Запис відео UHD 4K

Крім фотографій, датчик R7 також пропонує внутрішнє відео високої роздільної здатності UHD 4K 60p з використанням усієї ширини датчика та можливістю роботи з 10-бітною вибіркою за допомогою Canon Log 3. Область запису 7K також можна використовувати для зйомки 4K з передискретизацією. при 30p для підвищення різкості, зменшення муару та шуму. А для уповільненого відтворення підтримується запис 120p з роздільною здатністю до Full HD.
Запис HDR-PQ також можливий для виробництва HDR у камері та зовнішнього запису через порт micro-HDMI, який підтримує чистий висновок 4K зі швидкістю до 60 кадрів на секунду. Крім того, можливий необмежений час запису. R7 оснащений портами для мікрофона та навушників, а також багатофункціональним черевиком для широкої сумісності аксесуарів.

 

Автофокус та стабілізація зображення

 

Подвійний піксель CMOS AF II

Успадкована від EOS R3 удосконалена система Dual Pixel CMOS AF II має 651 точку автоматичного автофокусування, яка покриває всю площу сенсора, що забезпечує більш швидке та точне фокусування. Ця система фокусування з визначенням фази також має покращене виявлення та відстеження об'єктів з можливістю інтелектуального розпізнавання людей, тварин та транспортних засобів. Низька межа освітленості Dual Pixel AF II дозволяє сфокусуватися до вражаючого значення -5 EV для точного фокусування навіть у нічних умовах.

 

Стабілізатор зображення зі зсувом датчика

Вбудований стабілізатор зображення (IBIS) коригує до 7 ступенів, допомагаючи знімати з рук в умовах низького освітлення та зменшуючи тремтіння під час запису відео. Ця 5-осьова система також може використовуватися в поєднанні з об'єктивами з оптичною стабілізацією зображення для компенсації до 8 ступенів залежно від об'єктива, що використовується.

 

 

Дизайн

Електронний видошукач з роздільною здатністю 2,36 млн крапок та сенсорний РК-екран зі змінним кутом нахилу

 

Яскравий та чіткий електронний OLED-видошукач з роздільною здатністю 2,36 млн пікселів забезпечує перегляд з високою роздільною здатністю. Видо шукач відрізняється швидким відгуком, практично без затримок. Частота оновлення 120 кадрів за секунду. На додаток до електронного видошукача також доступний 3,0-дюймовий РК-дисплей, що відхиляється, який дозволяє працювати в будь-якому положенні. Гнучке положення доповнюється можливістю сенсорного керування. А роздільна здатність 1,62 млн крапок забезпечує яскраве відображення та моніторинг у реальному часі.

 

 

Надійна та інтуїтивно зрозуміла конструкція

Посилаючись на EOS R3 професійного рівня, R7 оснащений пилом та вологонепроникною конструкцією корпусу, що підходить для роботи в несприятливих умовах.

Модернізовані задні елементи управління включають комбінований селектор точки автофокусування і заднє колесо управління, яке об'єднує два найбільш часто використовувані елементи управління в одному інтуїтивно зрозумілому місці.

Два слоти для карт пам'яті SD забезпечують гнучкість при збереженні файлів, і обидва розраховані на швидкісні карти UHS-II, що забезпечує запис відео у форматі 4K та високошвидкісну безперервну зйомку.

  

 

Гнучке підключення

 

Доступні варіанти дротового та бездротового підключення, що дозволяють використовувати кілька способів передачі фотографій та відео, а також віддалене керування камерою. Фізично камера оснащена портом USB Type-C 3.2 Gen 2 та портом micro-HDMI, а також 3,5-мм портами для навушників та мікрофона. Що стосується бездротового зв'язку, для передачі та віддаленого керування камерою доступні Wi-Fi 2,4 ГГц та Bluetooth.

 

 

Багатофункціональний черевик нового покоління

Багатофункціональний черевик є оновленою версією звичайного гарячого черевика. Він додає ряд контактів у передній частині конструкції, що забезпечує більшу функціональність аксесуарів, а також забезпечує живлення деяких типів аксесуарів, які зазвичай покладаються на окремі батареї. Цей оновлений черевик сумісний із деякими аксесуарами, включаючи передавач Speedlite ST-E10, стереомікрофон DM-E1D та адаптер для підключення смартфона AD-P1, а також адаптер багатофункціонального черевика AD-E1 для забезпечення сумісності із застарілими черевиками.

 

 

Canon EOS R7 Body 5137C041 - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фотоапарати або інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Виберіть із асортименту Фотоапарат на вигідних умовах. Щоб максимально просто вибрати Фотоапарат, за допомогою фільтрів. Введіть: Canon і перед вами будуть Фотоапарати Canon. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Fujifilm. Якщо з'явилися при підборі Canon EOS R7 Body 5137C041 Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Одесі без затримок.

Сенсор зображення

 • Тип
  Прибл. CMOS 22,3×14,8 мм (APS-C)
 • Кількість ефективних пікселів
  32,5 МП
 • Загальна кількість пікселів
  34,4 МП
 • Формат
  3:2
 • Низькочастотний фільтр
  Вбудований/стаціонарний
 • Чищення сенсора
  Вбудована система чищення EOS
 • Тип кольорового фільтра
  Основні кольори
 • Стабілізація зображення під час зміщення матриці
  Так, до 8 ступенів в залежності від об'єктиву, що використовується
  7 ступенів з об'єктивом RF - S 18-150mm F3.5-6,3 IS STM  3

Процесор обробки зображення

 • Тип
  DIGIC X

Об'єктив

 • Багнет
  RF (підтримка об'єктивів RF і RF-S)
  Можна підключити об'єктиви EF і EF-S за допомогою адаптера кріплення EF-EOS R, адаптера кріплення з кільцем керування EF-EOS R, адаптера кріплення вставного фільтра EF-EOS R.
  Об'єктиви серії EF- M не підтримуються
 • Фокусна відстань
  Еквівалентно 1,6-кратному значенню фокусної відстані об'єктиву з об'єктивами RF/RF-S та EF/EF-S
 • Стабілізація зображення
  Підтримується у поєднанні зі стабілізатором зображення у разі зміщення матриці

Фокусування

 • Тип
  Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS AF II
 • Система/точки автофокусування
  Ефективна площа: 100% по горизонталі та 100% по вертикалі (автоматичний вибір)
  90% по горизонталі та 100% по вертикалі (ручний вибір)
 • Робочий діапазон автофокусування
  Від –5 до –20 EV (при 23 °C та ISO 100)
 • Режими автофокусування
  Покадрове
  Слідче АФ
  Автоматичний перемикач (тільки в режимі A+)
 • Вибір точки АФ
  Автоматичний вибір: до 651 зон автофокусування з автоматичним вибором
  . АФ гнучкої зони 1–3 (всі точки автофокусування розділені на зони фокусування від 9 до 567) Ручний вибір: АФ по всій області (вся область фокусування з числом зон фокусування до 6) • АФ з відстеженням
  Люди (очі, обличчя, голова, тіло), тварини (собаки, кішки та птиці) або автомобілі (перегони або мотоцикли)
 • Фіксація автофокусування
  Фіксується натисканням кнопки затвора наполовину або кнопки AF ON у режимі покадрового АФ. Фіксується натисканням кнопки в режимі стежить автофокусування
 • Підсвічування для автофокусування
  Випромінюється за допомогою вбудованого діодного датчика або додаткового спалаху Speedlite
 • Ручне фокусування
  Вибирається на об'єктиві/камері

Управління експозицією

 • Режими виміру експозиції
  В режимі реального часу за допомогою сенсора зображення (384 зони)
  (1) Оціночний вимір (щодо всіх точок АФ)
  (2) Частковий вимір (прибл. 6 % площі видошукача в центрі)
  (3) Точковий вимір: по центру (прибл. 3 % площі видошукача в центрі) Вимірювання за точкою АФ не підтримується
  (4) Центральне виважене вимірювання
 • Діапазон виміру яскравості
  Від –2 до 20 EV (при 23 °C та ISO 100 з оцінним вимірюванням)
 • Фіксація АЕ
  Авто: блокування АЕ спрацьовує після встановлення фокусування (автоекспозиція блокується, як тільки об'єкти опиняються у фокусі при використанні функції покадрового АФ, якщо встановлено режим після фокусування [C.Fn 2: індикатор блокування АЕ]).
  Ручний режим: натисканням кнопки фіксації автоекспозиції в режимах P, Av, Fv, Tv та M
 • Експокорекція
  +/–3 EV з кроками 1/3 або 1/2 (поєднується з брекетингом автоекспозиції)
 • Брекетинг автоекспозиції
  +/–3 EV з кроком 1/3 або 1/2 ступеня
 • Захист від мерехтіння
  Так, визначення мерехтіння із частотою 100 або 120 Гц .
 • Чутливість ISO
  Автоматично: 100–32 000 (з кроком 1/3 ступеня або на повний ступінь)
  Показник ISO може бути збільшений до значення H: 51200
  .

В'язниця

 • Тип
  Фокальний затвор з електронним керуванням та функція електронного затвора на сенсорі
 • Витримка
  Механічна: 30-1/8000 с (з кроком 1/2 або 1/3 ступеня), ручна електронна: 30-1/16000 с (з кроком 1/2 або 1/3 ступеня до 1/8000, потім 1 ступінь до 1/16000) (повний діапазон значень витримки; доступний діапазон значень витримки залежить від режиму зйомки)
 • Спуск затвора
  Електромагнітний спуск легким дотиком

Баланс білого

 • Тип
  Автоматичний баланс білого за даними сенсора зображення
  Автоматичний баланс білого (пріоритет навколишнього освітлення або пріоритет білого), денне світло, тінь, хмарно, лампа розжарювання, біле флуоресцентне світло, спалах, ручна, колірна температура
 • Налаштування
  Компенсація балансу білого:
  1. Синій/жовтий +/-9
  2. Пурпуровий/зелений +/-9
 • Ручний баланс білого
  Так, можна додати 5 значення
  +/–3 рівня з кроком до одного рівня
 • Брекетинг балансу білого
  Зйомка 3, 2, 5 або 7 кадрів у режимі брекетингу за один спуск затвора
  Вибір зсуву за шкалою синій/жовтий або пурпурний/зелений

Видошукач

 • Тип
  Кольоровий електронний видошукач OLED, 0,39 дюйми
 • Кількість точок
  Еквівалент 2,36 млн пікселів (1024x768)
 • Покриття (по вертикалі/по горизонталі)
  прибл. 100%
 • Збільшення
  прибл. 1,15x
 • Точка фокусу видошукача
  Прибл. 22 мм
 • Корекція діоптрій
  Від -4 до +2  (діоптрій)
 • Характеристики дисплея
  Енергозбереження: 59,94 кадр./с, плавне: 119,98 кадр./с
 • Інформація на видошукачі
  Індикатор приєднаного аксесуара, фіксація автоекспозиції, брекетинг автоекспозиції, область АФ, метод АФ, режим роботи АФ, точка АФ (1-точкова АФ), інформація про точку АФ, зйомка зі спалахом, значення діафрагми, співвідношення сторін, рівень запису звуку (вручну) , індикатор рівня запису звуку (вручну), автоматичний оптимізатор освітлення, рівень заряду акумулятора, функція Bluetooth, Canon Log, картка для запису/відтворення, художні фільтри, таймер ручної витримки, цифровий оптимізатор об'єктива, цифрове збільшення, режим спрацьовування рівень, електронний компенсація експозиції, індикатор рівня експозиції, симуляція експозиції, фіксації експозиції під час зйомки зі спалахом, FEB, вимкнення спалаху, готовність до спалаху, брекетинг фокусування, шкала фокусної відстані, GPS, сітка, HDR PQ, зйомка в режимі HDR,гучність у навушниках, пріоритет світлих тонів, високошвидкісна синхронізація, гістограма (яскравість/RGB), якість зображення, стабілізатор зображення (режим стабілізації), таймер інтервалів, швидкість ISO, інформація про об'єктив, кнопка збільшення, максимальна швидкість серійної зйомки, режим виміру, триває запису відео, розмір відеозапису, доступна тривалість відеозапису, доступна тривалість відеозапису/поточна тривалість запису, автоспуск відеозйомки, слідчий АФ для відеозйомки, зниження рівня шуму на декількох кадрах, попередження про багатофункціональне блокування, зйомка знімків для брекетингу залишився доступ до спрацьовування автоспуску, кількість багаторазових експозицій, що залишилися, кількість зйомок в режимі автоспуску, управління зверху, стиль фотографії,кнопка швидкого керування, режим зйомки, витримка, кадрування фотознімків, об'єкт виявлення, зйомка дотиком/створення папки, вертикальна шкала експозиції, View Assist, баланс білого, корекція балансу білого, функція Wi-Fi, сила сигналу Wi-Fi
 • Попередній перегляд глибини різкості
  Так, за допомогою кнопок, що настроюються

РК-монітор

 • Тип
  Кольоровий РК-екран TFT із діагоналлю 7,5 см (2,95 дюйма), бл. 1,62 млн крапок
 • Покриття
  прибл. 100%
 • Кут огляду (по горизонталі/вертикалі)
  Прибл. 170° по вертикалі та горизонталі.
 • Покриття
  Стійке до забруднень
 • Регулювання яскравості
  Ручний режим: сім рівнів регулювання
  Регулювання колірних тонів: 4 налаштування
 • Операції із сенсорним екраном
  Ємна технологія з функціями меню, налаштування швидкого управління, управління відтворенням, збільшення. Вибір точки АФ у режимах фото- та відеозйомки, зйомка фотографій торканням.
 • Параметри дисплея
  (1) Основні налаштування камери
  (2) Розширені налаштування камери
  (3) Налаштування камери плюс гістограма та дворівневий дисплей
  (4) Немає даних
  (5) Екран швидкого керування
  (6) Вимкнення дисплея

Спалах

 • Режими
  Автоматичний спалах E-TTL II, ручний вимір
 • Витримка синхронізації
  1/250 з механічним
  затвором 1/320 з електронним затвором з першою шторкою
  Фотографування зі спалахом недоступне з електронним затвором.
 • Компенсація експозиції для зйомки зі спалахом
  +/– 3 EV з 1/3-ступінчастим кроком зі спалахом Speedlite серії EX
 • Брекетинг експозиції для зйомки зі спалахом
  Так, із сумісним зовнішнім спалахом (+/– 3EV з кроком 1/3 або 1/2 ступеня зі спалахами Speedlite серії EX/EL)
 • Фіксація експозиції під час зйомки зі спалахом
  Так
 • Синхронізація за другою шторкою
  Так, за допомогою Speedlite
 • Порт для додаткових аксесуарів/роз'єм для ПК
  Та ні
 • Сумісність із зовнішніми спалахами
  E-TTL II із зовнішніми спалахами Speedlite серії EX/EL, можливість бездротового підключення кількох спалахів
 • Управління зовнішнім спалахом
  За допомогою меню на екрані камери

Зйомка

 • Режими

  Режими фотозйомки  : розумна автосцена, 13 спеціальних сюжетних режимів (включаючи панорамну зйомку), художні фільтри, налаштований пріоритет автоекспозиції, програмна автоекспозиція, автоекспозиція з пріоритетом витримки, пріоритет діафрагми автоекспозиції, ручний режим  автосцена для відео відео, автоекспозиція із пріоритетом витримки, автоекспозиція із пріоритетом діафрагми, ручний режим, повністю налаштований режим (x3)
 • Стилі зображення
  Авто, стандарт, портрет, краєвид, висока деталізація, нейтральне, точне, монохромне, користувальницький (x3)
 • Колірний простір
  sRGB та Adobe RGB/фіксований у HDR PQ
  Пріоритет світлових тонів (3 налаштування)
  Автоматичний оптимізатор освітлення (4 значення)
  Зменшення шумів при тривалій витримці (3 значення)
  Зменшення шумів при високій чутливості ISO (4 значення) (зйомка фото та відео)
  Чіткість ( +/–4)
  Оптична корекція об'єктива
  – корекція периферійного освітлення, корекція хроматичної аберації, корекція спотворень (протягом відеозйомки, під час або після фото або відео)
  – корекція дифракції, цифровий оптимізатор об'єктива (під час або після фотозйомки).
 • Обробка зображення
  Зміна розміру зображення JPEG/HEIF до M, S1, S2
  Кадрування: можливість кадрування зображень у форматі JPEG/HEIF (формат 3:2, 4:3, 16:9, 1:1)
  Кадрування зображень
  — Переключення між вертикальною та горизонтальною орієнтацією кадрування
  — Функція вирівнювання
  — Можна кадрувати кадрування на сенсорному екрані.
  Обробка зображень RAW
  Хмарна обробка зображень RAW
  Багаторазова експозиція
  HDR
  Перетворення HEIF на Jpeg
 • Режими спуску затвора
  Одинарний, безперервний H+, безперервний H, безперервний L, автоспуск (2 с + ДУ, 10 с + ДУ, безперервний)
 • Безперервна зйомка
  Макс. Прибл. 15 кадрів за секунду з механічним затвором/електронним затвором з першою шторкою така швидкість підтримується для 224 зображень JPEG або 51 зображень RAW
  Макс. Прибл. 30 кадрів за секунду  з електронним затвором; така швидкість підтримується для 126 зображень JPEG або 42 зображень RAW
 • Таймер інтервалів
  Вбудований

Тип файлу

 • Типи фотографій
  RAW 14 біт: RAW та С-RAW (власний формат RAW Canon, версія 3)
  JPEG 8 біт: 2 варіантів стиснення
  HEIF 10 біт: 10 варіантів стиснення
  Сумісний зі стандартами Exif 2.31 та Design rule for Camera File system 2.0
  Сумісний з цифровим [DPOF], версія 1.1
 • Одночасний запис у форматах RAW та JPEG
  Так, можлива будь-яка комбінація форматів RAW+JPEG чи RAW+HEIF
 • Розмір зображення

  RAW/C-RAW:

  Співвідношення 3:2, 6960×4640
  JPEG/HEIF Співвідношення  3 :2 (L) 6960x4640, (M1) 4800x3200, (S1) 3472x2320, (S2) 2400 (M1) 4252 

  Співвідношення  16:9 (L) 6960x3904, (M1) 4800x2688, (S1) 3472x1952, (S2) 2400x1344 

  Співвідношення
  1:1 (L) 4640x4640, (M1) 3200x3200, (S1) 2320x2320, (S2) 1600x1600

 • Папки
  Нові папки можна створювати, називати та вибирати вручну
 • Нумерація файлів
  (1) Послідовна нумерація
  (2) Автоскидання
  (3) Скидання вручну
 • Найменування файлів
  2 попередніх налаштувань користувача

Відео EOS

 • Тип відео
  Відео MP4:
  4K UHD, Full HD (16:9)
  4K/Full HD: H.265/HEVC, аудіо: AAC/лінійна імпульсно-кодова модуляція
  4K/Full HD: H. 264/MPEG-4 AVC, аудіо: AAC /лінійна імпульсно-кодова модуляція
 • Розмір відео
  4K UHD висока якість (16:9): 3840 × 2160 (29,97, 25, 23,98 кадр. / с), міжкадрове або спрощене міжкадрове кодування 4K UHD (16:9): 3840 × 2160 (59,94 , 50, 29,97, 25, 23,98 кадр/с), міжкадрове або спрощене міжкадрове кодування 4K UHD з обрізанням (16:9): 3840 × 2160 (59,94, 50 кадр./с), міжкадрове або спрощене міжкадрове кодування Прискорена зйомка у форматі 4K/Full HD (16:9): 3840 × 2160/1920 × 1080 (29,97, 25 кадр./с), внутрішньокадрове кодування Full HD (16:9) 1920 × 108 ,9, 100 , 59,94, 50, 29,97, 25, 23,98 кадр./с), міжкадрове або спрощене міжкадрове кодування Full HD (16:9) 1920x1080 HDR (29,97, 25 к/с) міжк. стиск. * У режимах основної зони доступне лише стиснення звуку [AAC].  * Для стиснення звуку IPB (компактний режим) доступний лише режим [AAC].
 • Підбір кольору (запис із інтервалами)
  4K UHD/Full HD: YCbCr 4:2:0/8 біт або YCbCr 4:2:2/10 біт (якщо включений HDR PQ або CLOG3)
 • Режим Canon Log
  Так, Canon Log
 • Тривалість відео
  Максимальна тривалість 6 годин (крім відео з високою кадровою частотою). Без обмеження 4 ГБ для карт exFAT  .
 • Відео з високою кадровою частотою
  Full HD: 1920×1080 за 100 або 119,9 кадр./с.
  Запис у форматі відео в режимі сповільненої зйомки зі швидкістю 1/4 від звичайної
 • Стоп-кадри
  Можна створювати 8,3-мегапіксельні зображення у форматі JPEG із кадрів відео у форматі 4K UHD
  (HEIF можливий лише за наявності встановленого HDR PQ)
 • Швидкість потоку даних, Мбіт/с
  MOV: MP4 Canon Log: вимк., HDR PQ: вимк.:
  4K DCI/4K UHD (висока якість): (29,97p/25,00p/23,98p): IPB, прибл. 120 Мбіт/с
  4K DCI/4K UHD (висока якість): (29,97p/25,00p/23,98p): IPB (компактний), бл. 60 Мбіт/с
  4K UHD/4K UHD (59,94p/50,00p): IPB, прибл. 230 Мбіт/с
  4K UHD/4K UHD (кадрування) (59,94p/50,00p): IPB (компактний), прибл. 120 Мбіт/с
  Покадрова зйомка 4K UHD (29,97p/25,00p) ALL-I, прибл. 470 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/100p): IPB, прибл. 120 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/100p): IPB (компактний), прибл. 70 Мб/с
  Full HD (59,94 кадру/с / 50,00 кадру/с): IPB, прибл. 60 Мбіт/с
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (компактний), прибл. 35 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): ALL-I, прибл. 30 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): IPB (компактний), прибл. 12 Мбіт/с
  Покадрова зйомка Full HD (29,97p/25,00p) ALL-I, прибл. 90 Мбіт/с
  MOV: MP4 Canon Log: вкл. або HDR PQ: увімк.
  4K DCI/4K UHD (висока якість): (29,97p/25,00p/23,98p): IPB, прибл. 170 Мбіт/с
  4K DCI/4K UHD (висока якість): (29,97p/25,00p/23,98p): IPB (компактний), бл. 85 Мбіт/с
  4K UHD/4K UHD (кадрування) (59,94p/50,00p): IPB, прибл. 340 Мбіт/с
  4K UHD/4K UHD (кадрування) (59,94p/50,00p): IPB (компактний), прибл. 170 Мбіт/с
  Покадрова зйомка 4K UHD (29,97p/25,00p) ALL-I, прибл. 470 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/100p): IPB, прибл. 180 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/100p): IPB (компактний), прибл. 100 Мб/с
  Full HD (59,94 кадр/с/50,00 кадр/с): IPB, прибл. 90 Мбіт/с
  Full HD (59,94p/50,00p): IPB (компактний), прибл. 50 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): ALL-I, прибл. 45 Мбіт/с
  Full HD (29,97p/25,00p/24,00p/23,98p): IPB (компактний), прибл. 28 Мбіт/с
  Покадрова зйомка Full HD (29,97p/25,00p) ALL-I, прибл. 135 Мбіт/с
 • Запис на дві карти
  Так
 • Мікрофон
  Вбудований стереомікрофон (48 кГц, 16-біт х 2 канали)
 • Дисплей HDMI
  Виведення лише на зовнішній екран (виведення зображень та інформації про зйомку, зображення/відео записуються на карту)
  Виведення на екран камери та зовнішній екран (запис на камеру не підтримується; слід використовувати зовнішній пристрій; на екрані камери відображаються зображення з інформацією про зйомку)
 • Вихід HDMI
  Авто:
  - 4K (UHD) 59,94p/50,00p/29,97p/25,00p/23,98p,
  - 1080 59,94p/59,94i, 50,00p/50,00i
  - 480 59,94p
  - 576 50p
  1080p:
  – 1080 59,94p/59,94i, 50,00p/50,00i
  – 480 59,94p
  – 576 50p
  Нестиснене відео YCbCr 4:2:0, 8 біт (або Cy біт), через HDMI також можна виводити звук
 • Фокусування
  Технологія Dual Pixel CMOS AF II з визначенням очей та осіб людей та тварин та супроводжуючим АФ (люди, тварини та автомобілі), автофокусування для відеозйомки, ручний фокус
 • ISO
  Автомобілі: 100-12800, H: 25600
  Вручну: 100-12800, H: 16000-25600

Інші характеристики

 • Функції користувача
  19 функцій користувача + налаштування кнопок і циферблата
 • Тег метаданих
  Інформація про авторські права користувача (можна встановити на камері)
 • РК-панель/підсвічування
  Ні
 • Водо- та пиленепроникність
  Так
 • Голосова нотатка
  Ні
 • Інтелектуальний датчик орієнтації
  Так
 • Масштабування під час відтворення
  1,5-10-разове, 15 кр.
 • Формати відображення
  (1) Окреме зображення
  (2) Одне зображення з даними (2 рівня)
  Базові — параметри зйомки (витримка, діафрагма, ISO, якість зображення)
  Детальні — параметри зйомки (витримка, діафрагма, ISO, відомості про вимірювання, якість зображення, розмір файлу ) ), параметри об'єктива, гістограми яскравості та кольорів RGB, баланс білого, стиль зображення, колірний простір та зменшення рівня шуму, оптична корекція об'єктива, дані GPS
  (3) Індекс з 4 знімків
  (4) Індекс з 9 знімків
  (5 ) Індекс з 36 знімків
  (6) Індекс зі 100 знімків
  (7) Перехід між зображеннями (1, 10 або налаштована кількість (30) зображень, за датою початку послідовності зображень, за папкою, відео, нерухомі зображення, захищені зображення, за оцінкою)
  (8) Редагування відео
  (9) Обробка RAW
  (10 ) Оцінка
 • Показ слайдів
  Вибір зображень: усі зображення, за датою, папкою, відео, нерухомі зображення, захищені зображення або за оцінкою
  Час відтворення: 1, 2, 3, 5, 10 або 20 с
  Повтор: увімк./вимк.
 • Гістограма
  Яскравість: так
  RGB: так
 • Попередження про надмірну експозицію
  Так
 • Видалення зображень
  Окреме зображення, вибір діапазону, вибрані зображення, папка, картка
 • Захист зображень від видалення
  Захист від видалення окремого зображення або зображень у папці або на карті (тільки під час пошуку зображень)
 • Автоспуск
  2 або 10 с
 • Категорії меню
  (1) Меню зйомки
  (2) Меню автофокусування
  (3) Меню відтворення
  (4) Мережа
  (5) Меню налаштування
  (6) Меню функцій користувача
  (7) Моє меню
 • Мови меню
  29 мов
  Англійська, арабська, в'єтнамська, голландська, грецька, датська, іспанська, італійська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), корейська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, румунська, тайська, українська, фінська, хінді, шведська, чеська та японська
 • Оновлення прошивки
  Користувач може виконати оновлення (камера, об'єктив, зовнішній спалах Speedlite, дистанційне керування BLE, адаптер об'єктива, аксесуари для багатофункціональної колодки)

Інтерфейс

 • Комп'ютер
  Високошвидкісний порт SuperSpeed ​​Plus USB 3.2 Gen 2 типу Type-C також використовується для зв'язку з комп'ютером і смартфоном або живленням через USB.
 • Wi-Fi
  Бездротова локальна мережа (IEEE802.11b/b/g/n) (2,4 ГГц) за допомогою Bluetooth 5; Функції, що підтримуються: службова програма EOS Utility, смартфон, завантаження в службу image.canon, бездротовий друк
 • інше
  Вихід Micro HDMI (тип D, HDMI-CEC не підтримується)
  Вхід для зовнішнього мікрофона (3,5-мм стерео міні-гніздо)  Гніздо
  для навушників (міні-гніздо стерео 3,5 мм)
  керування)

Прямий друк

 • Принтери Canon
  Компактні фотопринтери Canon та принтери PIXMA, які підтримують стандарт PictBridge
 • PictBridge
  Так (тільки через бездротову мережу)

Зберігання

 • Тип
  2x SD/SDHC/SDXC і UHS-II

Сумісні операційні системи

 • ПК
  Windows 8.1 та Windows 10 (режим планшета не підтримується)
 • Macintosh
  OS X 10.12, 10.13, 10.14, 10.15. ОС 11

Програмне забезпечення

 • Обробка зображення
  Digital Photo Professional 4.16.10 або пізнішої версії
  Мобільна програма Digital Photo Professional Express (тільки iOS)
 • інше
  Службова програма EOS Utility 3 (з можливістю віддаленої зйомки), Picture Style Editor, EOS Lens Registration Tool, програма Canon Camera Connect (iOS/Android).

Джерело живлення

 • Елементи живлення
  Літій-іонний акумулятор LP-E6NH (в комплекті), LP-E6N, LP-E6
 • Ресурс акумулятора
  З РК-екраном: прибл. 770 фотографій (за 23 °C)
  Видошукач: прибл. 500 фотографій (при 23 °C)
 • Індикатор заряду батареї
  6 рівнів + відсотки
 • Режим енергозбереження
  Затемнення екрану: 5 с /10 c /15 c /20 с /25 c /30 с /вимикання
  Вимикання екрана: 5 с /15 c /30 с /1 хв/3 хв/5 хв/10 хв/30 хв/вимикання
  Автоматичне відключення: 15 с /30 с /1 хв/3 хв/5 хв/10 хв/30 хв/вимикання
  Вимкнення видошукача: 1 хв/3 хв/вимикання
 • Джерело живлення та зарядні пристрої
  Зарядний пристрій LC-E6E (в комплекті), адаптер змінного струму AC-E6N та перехідник постійного струму DR-E6, PD-E1, адаптер живлення USB

Аксесуари

 • Бездротовий передавач файлів
  Немає
 • Чохли/ремені
  Ремінець, що входить до комплекту, ручний ремінець E2
 • Об'єктиви
  Усі об'єктиви RF та RF-S (EF та EF-S за допомогою адаптера для об'єктива)
 • Адаптери об'єктиву
  Адаптер кріплення EF-EOS R, адаптер кріплення EF-EOS R з кільцем керування, адаптер кріплення EF-EOS R зі змінним фільтром
 • Спалах
  Canon Speedlite (EL-1*, EL-100, 90EX, 220EX, 270EX, 270EX II, 320EX, 380EX, 420EX, 430EX, 430EX II, 430EX III 470EX-AI, 550EX, 580 RT*, Macro-Ring-Lite MR-14EX, Macro Ring Lite MT-24EX, Macro Twin Lite MT-26EX-RT, передавач для спалаху Speedlite ST-E2, передавач для спалаху Speedlite ST-E3-RT*, передавач для спалаху Speedlite ST-E3-RT V2*, передавач спалаху ST-E10, шнур виносної колодки OC-E3*)
  Для захисту від погодних умов необхідно використовувати багатофункціональний адаптер колодки для аксесуарів AD-E1
 • Пульт/перемикач дистанційного керування
  Гніздо типу RS-60E3 (гніздо пульта дистанційного керування), контролер дистанційного керування з таймером TC-80N3 , бездротовий пульт дистанційного керування BR-E1, інфрачервоний пульт дистанційного керування RC-6, смартфон (з використанням Connect
 • інше
  Кришка колодки (входить до комплекту), адаптер AD-E1 для багатофункціональної колодки, стереомікрофон DM-E1D для встановлення на багатофункціональну колодку, адаптер AD-P1 для встановлення смартфона на багатофункціональну колодку для Android, стереомікрофон DM-E1/DM-E100, GPS - приймач GP-E2 , штатив-рукоятка HG-100TBR , інтерфейсний кабель IFC-100U, інтерфейсний кабель IFC-400U, захисна тканина PC-E1/E2

Фізичні характеристики

 • Матеріал корпусу
  Основні компоненти – магнієвий сплав та високоміцний інженерний пластик
 • Умови експлуатації
  0–40 °C, відносна вологість 85 % або менше
 • Габаритні розміри (Ш х В х Г)
  Прибл. 132,0×90,4×91,7 мм
 • Вага (тільки корпус)
  Прибл. 530 г (612 г разом з карткою та акумулятором згідно з рекомендаціями CIPA).