Sony Alpha A7 IV Black ILCE7M4B.CEC

Код товару: С000011140
Фото: Sony Alpha A7 IV Black ILCE7M4B.CEC

У наявності

Ціна: 89 790 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

Поза звичними рамками. Для нового покоління авторів

З відмінними характеристиками фото- та відеозйомки камера α7 IV дозволяє не тільки створювати кадри, що захоплюють дух, а й відразу передавати їх. α7 IV — це камера, створена, щоб втілювати у життя творчі задуми сучасних авторів.

Основи ніколи не були настільки хороші

Приготуйтеся отримати натхнення. Реалістичний дозвіл α7 IV та неймовірне автофокусування на базі ІІ у доповненні сучасних технологій світового рівня з обробки зображень. 

  

Нова повнокадрова CMOS-матриця 33 МП1 з тиловим підсвічуванням 

Нова CMOS-матриця Exmor R α7 IV на 33,0 МП1 пропонує швидке зчитування, високу чутливість, низький рівень шуму та точну перенесення кольорів, забезпечуючи видатну продуктивність і чудову якість зображення фото- і відеозйомки. 

Передова обробка зображень із BIONZ XR

α7 IV використовує найновіший процесор обробки зображень, який пропонує підвищену продуктивність, кращу якість та перенесення кольорів. Висока швидкість обробки дозволяє впевнено вести серійну зйомку, а також отримувати відгук під час передачі даних.

Більш висока роздільна здатність, краща передача кольору

Камера α7 IV пропонує більшу кількість пікселів і роздільну здатність вище, ніж у моделі α7 III. А разом із потужною матрицею Exmor R переваги α7 IV виходять за рамки простих цифр, показуючи значний розвиток технології обробки зображень від Sony. Випробуйте нову колірну градацію та деталізацію, а також м'які, природні текстури зображення шкіри.

Задавайте настрій із 10 передустановками Creative Look 

Вибір із десяти налаштувань Creative Look та восьми параметрів дозволяє швидко задати настрій для фотографій, відеозаписів та прямих трансляцій. А оскільки не потрібне подальше редагування, поділитися своїм баченням можна одразу після зйомки.

10-розрядний формат HEIF для плавних градацій на фото 

Поряд із звичайними форматами RAW та JPEG, для фотозйомки можна вибрати HEIF (High Efficiency Image File). Плавні переходи з глибиною кольору 10 біт дають реалістичне зображення неба та портретів, у яких важлива непомітна, природна градація. 

5-осьова оптична стабілізація зображення

Високоточний пристрій стабілізації α7 IV і датчики гіроскопа разом з алгоритмами стабілізації зображення забезпечують компенсацію витримки до 5,5 кроків, дозволяючи досягти максимальної роздільної здатності та продуктивності матриці камери 33,0 МП.

Зовнішні спалахи Sony працюють разом із системою розпізнавання облич

Нові зовнішні спалахи Sony взаємодіють із камерою α7 IV і налаштовують експозицію за допомогою функції розпізнавання облич, забезпечуючи природні відтінки шкіри. Точна синхронізація балансу білого та виміри P-TTL на високому рівні швидкісної серійної зйомки дають неперевершену надійність і творчу свободу — будуть чітко видно навіть динамічні об'єкти в освітленні, що змінюється.

Зовнішнє керування спалахами 

Для більшої зручності під час зйомки можна керувати сумісним спалахом та бездротовим пультом, підключеним до α7 IV, безпосередньо в інтерфейсі камери. 

Покращене швидке гібридне автофокусування

Швидке гібридне автофокусування з фазовим та контрастним АФ розвивається для забезпечення більшої швидкості, точності та продуктивності відстеження. За допомогою системи 4D FOCUS від Sony 759 точок фазової АФ дають широке і щільне охоплення, що покриває близько 94% площі фото- та відеокадра.

Серійна зйомка при 10 кадрах/с6 зі швидким вивільненням буфера 

Як механічні, так і електронні затвори дозволяють знімати більше 800 кадрів, до 10 кадрів/с, з відстеженням АФ/АЕ за рахунок великого буфера пам'яті α7 IV, швидкісного процесора BIONZ XR та швидшого запису на карту пам'яті.

Відстеження від Sony в реальному часі на базі ІІ

Алгоритм розпізнавання об'єктів від Sony обробляє просторові дані про колір, малюнок (яскравість) і відстань (глибину) в реальному часі. ІІ дозволяє з високою точністю знаходити та відстежувати очі та обличчя об'єкта (людини, тварини або птиці). Просто виберіть об'єкт для відстеження та залиште всю роботу камери. 

Покращене автофокусування по очах у реальному часі 

Висока швидкість нового процесора значно збільшує продуктивність АФ у часі, навіть якщо об'єкт відводить погляд. Сенсорне відстеження можна використовувати для того, щоб лише одним торканням екрана запускати відстеження будь-якого об'єкта в кадрі в реальному часі з одночасним автофокусуванням при виявленні ока. 

Фотографії вихованців - це просто 

Якщо для об'єктів виявлення вибрати «Тварину», камера автоматично знайде очі об'єкта і простежить за ними, забезпечуючи високу якість зйомки як тварин, так і диких тварин. Надійна система відстеження та точне фокусування роблять розпізнавання очей тварини кращою, навіть якщо її морда перевернута.

АФ по очах у реальному часі для зйомки птахів

Вперше в камерах серії α можна використовувати виявлення пташиних очей і для фотографій, і для відеозйомки, для цього достатньо вибрати об'єкт «Птах». Вражаюча швидкість і точність камери дозволяють автоматично відстежувати конкретного птаха, незалежно від того, сидить він чи знаходиться в польоті, і тримати фокус на її очах, незважаючи на швидкі та непередбачувані рухи.

Плавне та природне відео у форматі 4K 60p10

Тепер завдяки новій матриці α7 IV і широкому динамічному діапазону для плавної зйомки об'єктів, що рухаються, ви можете записувати відео в роздільній здатності до 4K 60p з повнопіксельним зчитуванням без об'єднання.

Передискретизація 7K для виразних та деталізованих кадрів 

Повнокадрова передискретизація 7K при відеозйомці у форматі 4K до 30p забезпечує високу роздільну здатність та деталізацію 4K. Виберіть режим, який найкраще підходить під ваше завдання, і довірте всю роботу камері.

Вибирайте картинку для більш виразного відео

Колірна схема S-Cinetone, заснована на технологіях таких камер, як VENICE CineAlta, навіть без додаткового редагування забезпечує вражаюче зображення з красивими відтінками шкіри. Попередні налаштування Creative Look дозволяють створити більше цікавих візуальних ефектів безпосередньо під час зйомки. А використання гами S-Log3 дає доступ до повного динамічного діапазону камери (понад 15 кроків) для зручнішого процесу поствиробництва.

Нова компенсація «дихання»

Завдяки новітнім розробкам в області камер і паралельних об'єктивів α7 IV пропонує інноваційну компенсацію «дихання» фокусу виключно для об'єктивів Sony з байонетом E. За рахунок мінімального зміщення поля огляду, яке може відбуватися при зміні фокусу, з широким спектром об'єктивів Sony з байонетом E досягти вражаючих результатів під час зйомки та відкрити нові творчі можливості.

Карта фокусування для візуалізації глибини різкості

Нова функція карти фокусування відповідає потребам професійних авторів і дозволяє з легкістю візуалізувати глибину різкості під час зйомки. Інформація про фокус (карта глибини) в реальному часі накладається на зображення на дисплеї, дозволяючи бачити, які області знаходяться у фокусі або поза ним.

Функція допомоги при АФ перемикає фокус

Зміну режиму фокусування виконує функція допомоги з АФ, отримана від Cinema Line FX6. Перехід відбувається при перемиканні кільця фокусування в режим ручного фокусування та переведенні фокусу на інший об'єкт, а після зупинки кільця відновлюється робота АФ. 

Творча свобода з точним налаштуванням фокусу 

Можливості точного налаштування фокусування, які використовуються і в моделях вищого класу, наприклад α1 і a7S III, дають свободу для творчості — змінюйте фокус, швидко переходьте до іншого об'єкта та налаштовуйте чутливість відстеження.

Продуктивний активний режим стабілізації зображення 

Активний режим стабілізації для відеозйомки базується на високоточному пристрої стабілізації камери, датчиках гіроскопа та складних алгоритмах. Він точно визначає необхідний рівень компенсації та включає стабілізацію, забезпечуючи стабільну відеозйомку у форматі 4K, не впливаючи на компактні розміри та мобільність камери α7 IV.

Миттєво перетворите свою α7 IV на веб-камеру

Все, що потрібно для перетворення повнокадрової α7 IV на високопродуктивну веб-камеру, це USB-підключення. Немає необхідності в складному попередньому налаштуванні. Просто підключіть камеру до комп'ютера або смартфона через USB, виберіть "потокову трансляцію (потокову USB-передачу)" і готове.

4K12 / пряма трансляція Full HD

α7 IV працює зі стандартами UVC (USB Video Class) / UAC (USB Audio Class), які зазвичай підтримують USB-камери, не потребуючи спеціального програмного забезпечення. Просто підключіться за допомогою USB і виходьте у прямий ефір з роздільною здатністю до 4K. 

Змінні об'єктиви дають більше творчої свободи для прямої трансляції 

60 оригінальних об'єктивів Sony з байонетом E, від варіантів із широкою фокусною відстанню до телеоб'єктивів, а також преміальні та спеціалізовані об'єктиви, дають майже безмежні можливості для трансляції та передачі матеріалів.

Миттєво поділіться фотографіями та відеозаписами

Камера α7 IV призначена для більш простої передачі даних, дозволяючи миттєво ділитися свіжими знімками та своїм баченням зі світом.

Більш зручний робочий процес вибору та редагування 

Завдяки низці індивідуальних змін вибору та редагування зображень камера α7 IV загалом забезпечує більш спокійний робочий процес та ефективне керування великими обсягами даних.

Виділений перемикач режимів зйомки

Отримати перевагу від гібридних властивостей камери легко. Змініть режим Still/Movie/S&Q на перемикачі, і камера змінить меню, призначення кнопок та такі налаштування, як діафрагма та витримка, відповідно до вибраного режиму. 

Більш зручна структура меню 

Наслідуючи відгуки професійних фотографів та відеооператорів, ми впровадили структуру меню, схожу на використовувану в a7S III та α1, щоб забезпечити миттєвий та зручний огляд.

OLED-видошукач Quad-VGA з роздільною здатністю 3,68 млн пікселів

OLED-видошукач Quad-VGA з 37,3 ° FOV і виносом вихідної зіниці 23 мм за показником дозволу перевершує видошукач 7 III приблизно в 1.6 разів. 

Монітор із регульованим кутом нахилу для будь-якої зйомки 

Зручний сенсорний РК-монітор типу 3.0 з 1,03 млн точок і співвідношенням сторін 3:2, що відкривається в бік, дозволяє вільно вибирати розташування і кадр під час фото- і відеозйомки. 

Інтуїтивне сенсорне керування

Сенсорне керування тепер доступне для операцій автофокусування, таких як відстеження об'єкта під час зйомки. Разом з можливістю зменшення масштабу під час відтворення це забезпечує більш інтуїтивне управління. 

"Задній дисковий перемикач" зі швидким доступом до функцій

Замість диска експокоригування камера α7 IV оснащена заднім дисковим перемикачем, що настроюється, що дає швидкий доступ до таких функцій, як управління ISO, Creative Look та інші.

Прагнення досягти нульового впливу на довкілля 

Надихаючись красою світу, Sony робить свій внесок у захист Землі і водночас допомагає авторам створювати ще більш захоплюючі та креативні кадри. Перед Sony Group стоїть мета до 2050 року досягти нульового впливу на навколишнє середовище, і у зв'язку з цим ми розвиваємо численні ініціативи.

 

 

 

 

 

Sony Alpha A7 IV Black ILCE7M4B.CEC - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фотоапарати та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фотоапарат за собівартістю. Щоб правильно підібрати Фотоапарат, скористайтеся зручною системою. Введіть: Sony і Ви побачите всі необхідні Фотоапарати Sony. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість запчастин можна не переживати. Всі фототовари, представлені у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Nikon. З'явилися під час замовлення Sony Alpha A7 IV Black ILCE7M4B.CEC Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототовари можна отримати в Черкасах максимально швидко.

Тип процесора BIONZ XR
Тип матриці (світлочутливий елемент) CMOS Exmor RS
Модель Alpha a7 IV
Модельний ряд Alpha A
Розмір матриці Full Frame (36х24 мм)
Світлочутливість (ISO) 100-51200
Кількість мегапікселів 33
Серійна зйомка, кадр/с 10
Формат файлів HEIF, JPEG, RAW
Кількість точок фокусування 759
Тип фокусування Ручна / авто
Кріплення об'єктиву (байонет) Sony E-mount
Фокусна відстань Залежить від об'єктива
Мінімальна відстань фокусування Залежить від об'єктива
Світлосила Залежить від об'єктива
Оптичне збільшення Залежить від об'єктива
Дисплей (діагональ) 3.0"
Роздільна здатність дисплея, тис. пікс 1,04 млн
Поворотний дисплей Є
Сенсорний дисплей Є
Наявність видошукача Є
Видошукач Електронний
Покриття кадру (видошукач), % 100%
Збільшення видошукача 0,78X
Максимальна роздільна здатність відео 4K
Відео HDR Ні
Формат відеофайлів H.265, XAVC HS
Витримка 30 – 1/8000
Типи карток пам'яті CFexpress Type A/SD, SD/SDHC/SDXC
Роз'єми та порти HDMI, USB Micro-B, USB Type-C, Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона, Роз'єм для навушників
Бездротові інтерфейси Bluetooth, Wi-Fi
Підключення зовнішнього спалаху Є
живлення NP-FZ100
Знімків на заряді, шт 520
Колір (основний) Чорний
Габарити (ВхШхГ), мм 96,4 х131, 3х79, 8
Об'єктив у комплекті Body