Sony ZV-E10 kit 16-50mm Black ILCZVE10LB.CEC

Код товару: С000011318
Фото: Sony ZV-E10 kit 16-50mm Black ILCZVE10LB.CEC

У наявності

Ціна: 31 978 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Підберіть об'єктив, що відповідає вашому стилю

Завдяки змінній оптиці, яка відображає світ відповідно до вашого задуму, ZV-E10 дозволяє легко створювати професійні відео для блогів. Відкрийте для себе безліч творчих можливостей, переглянувши нижче.

Динамічний відеоматеріал з широким охопленням

За допомогою ширококутного об'єктива можна легко знімати динамічний відеоматеріал, на якому виділятиметеся як ви, так і навколишня місцевість. Знімайте більше міських чи природних пейзажів та ділитесь своїми враженнями з глядачами.

Вигідна подача об'єкта зйомки

Завдяки об'єктиву з фіксованою фокусною відстанню, яка створює плавне і природне розмиття фону, ви зможете сконцентрувати увагу глядачів на об'єкті зйомки, а також зробити його яскравіше в умовах недостатнього освітлення.

Надкрупні плани, які підкреслюють деталі

НА відміну від інших типів об'єктивів макрооб'єктив дозволяє наблизити об'єкт і відобразити більш дрібні деталі. Будь то аксесуар, який ви носите, або приготовлена страва, макрооб'єктив дозволяє максимально наблизити об'єкт та продемонструвати кожну його чудову деталь.

Зйомка з дальньої відстані

Завдяки телеоб'єктиву можна знімати віддалені об'єкти, пейзажі та сцени з неймовірною деталізацією під час подорожей або в повсякденності. Наближення та збільшення таких об'єктів додасть драматичності у вашу історію.

Більше 60 об'єктивів для кращого блогінгу

Об'єктиви з лінійки від Sony забезпечать більш якісні відео, зняті на ZV-E10. В наявності є більш ніж 60 об'єктивів (включаючи моделі, що використовуються в кінематографі), які ідеально підходять для камер від Sony. Виберіть той, який розкриє вашу індивідуальність.

Управління розмиттям фону в один дотик

Щоб використовувати ефект розмиття фону (боке), більше не потрібне складне ручне налаштування. Ви можете увімкнути або вимкнути його одним натисканням кнопки. Увімкніть опцію розфокусування та отримайте розмите фон професійної якості, щоб привернути увагу до головного об'єкта, або вимкніть її, щоб показати сцену з чітким фокусом.

Яскраві відео за допомогою уповільненої та прискореної зйомки

Використовуйте кнопку «Фото/Відео/Прискорена та уповільнена зйомка» на ZV-E10, щоб знімати відео із уповільненням до 4 разів у порівнянні зі звичайною швидкістю або з прискоренням 13 до 60 разів. Отримуйте необхідний результат як Full-HD навіть без постобробки на ПК.

Ідеальна зйомка продуктів

Знімайте якісні відеопродукції. У режимі демонстрації продукту камера автоматично перемкне фокус із вас на продукт попереду: для цього більше не потрібно прикривати об'єкт зйомки рукою ззаду.

Природні та м'які відтінки шкіри

Навіть з налаштуваннями за умовчанням ZV-E10 передасть природні відтінки шкіри. Крім того, вона підтримує ефект пом'якшення шкіри для згладжування можливих нерівностей. Для нього доступно 4 рівні інтенсивності: вимк./слабкий/середній/сильний.

Високоякісне відео навіть при зйомці на ходу

Система стабілізації зображення камери ZV-E10 забезпечує плавність і чіткість відео навіть при зйомці на ходу5. А функція виявлення облич при автоекспозиції автоматично налаштує яскравість для вашого обличчя, щоб переходи з приміщення на вулицю не відображалися як зйомка.

Точне автофокусування

Камера ZV-E10 автоматично відстежує ваші обличчя та очі, а також утримує на них фокус, не перемикаючись на інші об'єкти. Якщо потрібно змінити фокус, торкніться РК-екрана і виберіть потрібний об'єкт, щоб активувати функцію відстеження в реальному часі на базі ІІ.

Плавне та професійне перемикання фокусу

У камері ZV-E10 можна налаштовувати швидкість фокусування для створення більш вражаючої картинки. Усього є сім рівнів швидкості: від швидкого до плавного переходу. Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися тонкощі використання цих рівнів.

Рукоятка для зручнішої зйомки відеоблогів

Додаткова рукоятка GP-VPT2BT спрощує створення селфі з верхнього та нижнього ракурсів. На ній розташовані кнопки, за допомогою яких зручно керувати зйомкою: можна почати та зупинити запис, регулювати зум і вибрати для ефекту Боке параметр Defocus (З розмиттям) або Clear (Без розмиття).

Більше матриця – найкраща якість зображення

Приголомшлива якість матеріалу, знятого на камеру ZV-E10, досягається за рахунок великої APS-C-матриці, схожої на ту, що використовується у професійних кінокамерах. Вона в 10 разів більша за матрицю на звичайному смартфоні, тому вловлює більше світла і збирає більше даних про зображення для створення красивої картинки та виразного ефекту боці.

Професійний ефект Боке на кожному знімку

Камера ZV-E10 дозволяє створювати чудові знімки з кінематографічним ефектом завдяки м'якому розмитому фону. Велика матриця Камера дозволяє отримати яскраві знімки, ефектно відокремлюючи об'єкт зйомки від фону.

Вражаючі відеоролики 4K

Знімати барвисті ролики 4K у високій роздільній здатності так само просто, як натиснути кнопку MOVIE. Деталізація зображення досягається за рахунок того, що матриця камери ZV-E10 записує в 2,4 разів більше даних, ніж необхідно для 4K, а потім стискає їх.

Чіткий відеоматеріал при тьмяному освітленні

Навіть під час зйомки в умовах недостатнього ОСВІТЛЕННЯ, ZV-E10 забезпечує деталізовані зображення з мінімальним рівнем Шуму. Це можливо завдяки великому розміру матриці, що максимізує захоплення світла. В результаті виходять чіткі кадри навіть при зйомці у приміщенні з тьмяним освітленням або на вулиці вночі.

Чіткий запис голосу

Завдяки камері ZV-E10 ваш голос на записі буде чітким. Внутрішній спрямований мікрофон з трьома мембранами оптимізований для запису звуків, що походять від об'єктів перед камерою, тому вас буде чітко чути навіть у натовпі.

Чіткий звук навіть у вітряну погоду

Камера ZV-E10 оснащена вітрозахисним екраном, який знижує кількість перешкод через вітер, коли ви записуєте поза студією. Просто встановіть його на камеру, щоб не перейматися шумом вітру та не використовувати інструменти шумоподавлення після завершення зйомки.

Для ще кращої якості звуку

Не потрібно турбуватися про те, що кабелі перешкоди, як буває при передачі аналогового звукового сигналу. Підключіть мікрофон від Sony із цифровим звуковим інтерфейсом до камери ZV-E10 через мультиінтерфейсний роз'єм та отримайте чіткий звук із низьким рівнем шумів.

Просте віддалене підключення для якісних зображень

Завдяки великій матриці та вбудованому мікрофону камеру ZV-E10 можна використовувати для онлайн-зв'язку, а також ведення прямих трансляцій. Щоб використовувати ZV-E10 як зовнішню камеру, підключіть її до ПК або смартфона Xperia від Sony за допомогою кабелю USB Type‑C.

Публікація відразу після зйомки

Публікація відео високої якості в соціальних мережах відразу після зйомки. ЗА допомогою безкоштовного програмного забезпечення Imaging Edge Mobile можна швидко передавати фото та відео з камери ZV-E10 на свій смартфон.

Проста вертикальна відеозйомка

Відео з вертикальною орієнтацією кадру можна відтворювати або автоматично позначати спеціальними тегами, що дозволяє легко завантажувати контент, спеціально призначений для перегляду на екрані смартфона.

Легке редагування відео на смартфоні

ЗА допомогою надбудови Movie Edit add-on можна легко редагувати відео на смартфоні. Знімайте динамічні кадри зі стабілізацією або кадруйте та обрізайте відео спеціально для публікації у соціальних мережах.

Зручне джерело живлення

Пристрій ZV-E10 дозволяє підключати кілька джерел живлення, так що при створенні відеоконтенту для блогу більше не потрібно турбуватися про те, що камера розрядиться в самий невідповідний момент.

Довга автономна робота для зйомок поза студією

Заряду акумулятора ZV-E10 вистачить на 125 хвилин безперервної відеозйомки або зйомку 440 фотографій, тому ви зможете спокійно проводити тривалі фото- та відеосесії поза студією.

Зовнішні джерела живлення для тривалих зйомок

Крім того, камера підтримує зовнішнє живлення через роз'єм USB Type-C, тому Ви можете використовувати зовнішні мобільні акумулятори для збільшення тривалості запису.

Джерело живлення перем. прямих трансляцій

Якщо у вас є доступ до джерела живлення змінного струму, підключіть до камери адаптер змінного струму, наприклад AC-PW20AM, щоб не переживати про зарядку акумулятора, особливо під час прямої трансляції відеопотоку.

Додавання художніх ефектів

За допомогою колірних налаштувань можна досягти бажаного художнього ефекту. Для цього просто змініть налаштування Creative Style (Креативний стиль) або виберіть потрібний із семи візуальних ефектів у режимі ефектів зображення.

Підтримка профілю S-Log324 для яскравого кольору

Камера ZV-E10 має профіль S-Log3 (використовується і в інших камерах серії Alpha) для більш якісної кольоропередачі. Завдяки S-Log3 при постредагуванні ви отримаєте широкий динамічний діапазон для покращення фінальної картинки.

Реалістичні фільми в 4K HDR за допомогою HLG

Камера ZV-E10 дає можливість створювати фільми в 4K HDR (розширений динамічний діапазон) з природним кольором без складного постредагування або корекції кольору.

Imaging Edge DesktopTM для віддаленого керування з ПК

Підвищіть якість своїх зображень за допомогою програмного забезпечення Imaging Edge Desktop, яке дозволяє контролювати зйомку з вашого ПК, а також систематизувати та редагувати фото.

Sony ZV-E10 kit 16-50mm Black ILCZVE10LB.CEC - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Фотоапарати або інші аксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. З асортименту виберіть Фотоапарат з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було підібрати Фотоапарат, скористайтеся зручною системою. Введіть: Sony і перед вами будуть Фотоапарати Sony. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Fujifilm. Якщо з'явилися при підборі Sony ZV-E10 kit 16-50mm Black ILCZVE10LB.CEC Питання можна задати нашим фахівцям. Товари заберіть в Кропивницькому без затримок.

Тип матриці (світлочутливий елемент) CMOS
Модель ZV-E10
Розмір матриці APS-C
Світлочутливість (ISO) 100–32000
Кількість мегапікселів 24,2 Mpix
Максимальний розмір знімка 6000 x 4000
Серійна зйомка, кадрів/сек 11
Формат файлів JPEG, MPEG-4, RAW, XAVC S
Кількість точок фокусування 425
Тип фокусування Гібридне
Кріплення об'єктива (байонет) Sony E-mount
Фокусна відстань 16-50
Світлосила f/3.5 - 5.6
Оптичне збільшення 8 X
Дисплей (діагональ) 3.0"
Роздільна здатність дисплея, тис. пікс 921,6
Наявність видошукача Ні
Видошукач Без видошукача
Збільшення видошукача Ні
Максимальна роздільна здатність відео, пікселів 4K (3840x2160)
LOG S-Log 2, S-Log 3
Відео HDR Так
Частота кадрів відеозйомки, кадр/сек 120
Формат відеофайлів AVC, MPEG-4, XAVC S
Витримка 30 - 1/4000
Типи карт пам'яті SD, microSD, microSDHC, microSDXC, SDHC, SDXC
Роз'єми і порти Роз'єм 3.5 для підключення зовнішнього мікрофона, Роз'єм для навушників
Особливості конструкції Поворотний дисплей, Підключення зовнішнього спалаху, Сенсорний дисплей
Бездротові інтерфейси Bluetooth
Живлення NP-FW50
Знімків на заряді, шт 440
Колір (основний) Чорний
Об'єктив у комплекті

E 16-50mm F3.5-5.6 PZ OSS