SmallRig 15mm LWS Universal Lens Support (BSL2681)

Код товару: С000011942
Фото: SmallRig 15mm LWS Universal Lens Support (BSL2681)

У наявності

Ціна: 958 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Універсальний тримач для об'єктива SmallRig 15mm LWS Lens Support BSL2681 призначений для зменшення навантаження на кріплення об'єктива камери, коли вона встановлена ​​на 15-міліметрових напрямних LWS. Центральна стійка сполучена з Y-подібною опорою, на кожній стороні якої є прорізи для ремінця (для додаткової безпеки).
Висота монтажу тримача SmallRig Lens Support BSL2681 регулюється по вертикалі на 53,5 мм та фіксується за допомогою фронтального прапорцевого фіксатора. Цього діапазону досить для підтримки більшості моделей оптики для фотоапаратів і відеокамер.
Тримач для об'єктивів SmallRig 15mm LWS Universal Lens Support розрахований для роботи з оптикою діаметром до 150 мм.
 
 

SmallRig 15mm LWS Universal Lens Support (BSL2681) - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Клітини та аксесуари або інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Клітина та аксесуари З вигодами для себе? Щоб запросто підібрати Клітина та аксесуари, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: SmallRig І Ви побачите перелік з Клітини та аксесуари SmallRig. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вся фототехніка з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад SmallRig. Якщо виникли при купівлі SmallRig 15mm LWS Universal Lens Support (BSL2681) Запитайте наших професіоналів. Товари можна забрати в Хмельницькому без затримок.

Технічні характеристики
- Сумісність: більшість об'єктивів з діаметром до 150 мм;
- Монтажне кріплення: спеціальне затискне кріплення під направляючі LWS 15 мм;
- Регулювання по висоті: 53,5 мм;
- Матеріал: алюміній;
- Розмір: 104 x 108 x 33,5 мм;
- Вага: 121 г.