SmallRig ARRI Locating Top Handle (Lite) (3765)

Код товару: С000011943
Фото: SmallRig ARRI Locating Top Handle (Lite) (3765)

У наявності

Ціна: 1 508 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   
 
 
SmallRig ARRI (Lite) 3765 - верхня ручка для кліток та інших невеликих ручних рігів. Її головне завдання – полегшення знімання під малими кутами та зменшення навантаження на руки.
Ручка SmallRig ARRI 3765 - ергономічна, оснащена протиковзною та силіконовою накладкою що не замерзає і важить всього 124 г.
На цій верхній ручці до кліток для фотокамер є 3 передні холодні черевики та 2 задні холодні черевики, які дозволяють одночасно встановлювати мікрофон, світлодіодне світло, невеликий відеомонітор та інші аксесуари.
На монтажні отвори ARRI 3/8"-16 можна встановити кріплення для відеомонітора SmallRig 2903 або 2348.
Різьбові отвори 1/4"-20 служать для монтажу шарнірного кронштейна SmallRig Magic Arm 2070, на які можна також додати відеомонітор і навіть бездротовий пульт дистанційного керування SmallRig 2924.
Шестигранний ключ, що входить до комплекту верхньої ручки для кліток SmallRig ARRI Locating Top Handle (Lite) 3765, допомагає затягнути гвинт, полегшуючи складання та розбирання.
 
 

SmallRig ARRI Locating Top Handle (Lite) (3765) - в онлайн-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Клітини та аксесуари або інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Клітина та аксесуари на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Клітина та аксесуари, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: SmallRig і Ви побачите всі необхідні Клітини та аксесуари SmallRig. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад SmallRig. Якщо з'явилися при купівлі SmallRig ARRI Locating Top Handle (Lite) (3765) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення отримаєте Бердянське у мінімальні терміни.

Має кріплення - Arri 3/8", Черевик
Тип кріплення - верхня руків'я