Godox Cells II-С Transceiver для Canon

Код товару: С000012164
Фото: Godox Cells II-С Transceiver для Canon

У наявності

Ціна: 1 304 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Радіосинхронізатор Godox Cells II-С Transceiver для Canon
Cells II-C Transceiver від Godox працює і як трансмітер і як ресивер. З його допомогою високошвидкісна синхронізація доступна для всіх студійних спалахів на ринку з максимальною швидкістю 1/8000 с. Він використовує радіочастоту 433 МГц, з радіусом дії 100 м для досягнення навіть найвіддаленіших спалахів, які можуть бути поза прямої видимості або досяжності.
 
Це пристрій з легкістю кріпиться на гарячий башмак камери і оснащений кріпильним гвинтом з різьбленням 1/4 "-20. Крім того, Cells II-C Transceiver працює на двох АА батареях і оснащений синхронізуючими кабелями для дистанційного запуску камери.
 
 
 

Godox Cells II-С Transceiver для Canon - в електронному каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Синхронізатори для спалахів або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний маркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Синхронізатор за собівартістю. Щоб легше було підібрати Синхронізатор, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Godox і перед вами будуть Синхронізатори для спалахів Godox. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Mircopro. Виникли при замовленні Godox Cells II-С Transceiver для Canon Запитайте нашого менеджера. Транспортуємо продукцію в Костянтинівці в потрібні терміни.