Godox Lux Senior Retro Camera Flash (Black)

Код товару: С000012264
Фото: Godox Lux Senior Retro Camera Flash (Black)

У наявності

Ціна: 4 650 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Спалах Godox Retro Camera Flash (Lux Senior Black)
Цей ретро-спалах Lux Senior від Godox, сумісний із камерами FUJIFILM, Canon, Nikon, Olympus і Sony, — це мініатюрне джерело світла розміром 7 x 4,5 x 3,3 дюйма з основними функціями, яке достатньо мале, щоб його можна було регулярно встановлювати на камеру.
 
Godox Lux Senior
- З вінтажним дизайном і виразною чорною обробкою пристрій має простий циферблат, який корелює ISO з діафрагмою, рівнями потужності та відстанями зйомки. Наприклад, якщо ви хочете знімати на відстані 5 футів із чутливістю ISO 400, циферблат узгоджується з діафрагмою f/5,6 і потужністю 1/16.
- Спалах також має автоматичний режим із значенням f/2,8 за замовчуванням при ISO 100.
- Функції керування включають оптичний режим, який пропонує налаштування S1 і S2. У S1 спалах спрацює у відповідь на інший спалах вручну або TTL, тоді як у S2 спалах Retro спрацює так само, але ігнорує початковий спалах.
- Пристрій працює від акумуляторної батареї та поставляється з кабелем запуску та сумкою для зберігання.
 
 

Godox Lux Senior Retro Camera Flash (Black) - на надійному сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Спалахи фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог abcphoto. З асортименту виберіть Спалах за вигідною ціною? Щоб легко було підібрати Спалах, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Godox і Ви побачите доступні для замовлення Спалахи Godox. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Yongnuo. З'явилися під час підбору Godox Lux Senior Retro Camera Flash (Black) Питання можна задати нашим фахівцям. Доставка проводиться Чернігові без затримок.

Тип Накамерний Спалах
Сумісність Універсальний, без TTL
Виробник Godox
Провідне Число 14 м
Діапазон Налаштування Потужності 1/64—1/1
Комплектація Захисний чохол, Кабель USB Type-C, Sync Кабель
Живлення Літієвий Акумулятор
Вага упаковки 0.6 кг
Габарити упаковки 20 × 17 × 9 см
Обʼємна Вага Упаковки 0.8 кг