Sony HVL-F60RM2

Код товару: С000012328
Фото: Sony HVL-F60RM2

У наявності

Ціна: 23 319 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Спалах HVL-F60RM2 спроектований і виготовлений Sony, тому він може обмінюватися даними з камерами α, щоб забезпечити стабільне провідне число 60 для кожного спалаху. HVL-F60RM2 підтримує фокусну відстань від 20 мм (14 мм із широкою панеллю) до 200 мм.

Якщо спалах використовується із сумісною камерою, баланс білого регулюється автоматично, тому обличчя мають природні відтінки. HVL-F60RM2 працює з функцією розпізнавання облич, щоб ідеально висвітлити основний об'єкт навіть на групових знімках.

Кут освітлення спалаху автоматично регулюється відповідно до фокусної відстані об'єктива в діапазоні 20–200 мм. Розповсюдження світла також регулюється для досягнення оптимального освітлення у повнокадровому форматі або APS-C.

З сумісною камерою спалах HVL-F60RM2 здатний висвітлити до 200 кадрів при серійній зйомці зі швидкістю до 10 кадр/с. Він підтримує стабільну серійну зйомку: ви не пропустите жодного кадру через відмову синхронізації спалаху.

Якщо використовувати HVL-F60RM2 із сумісною камерою, синхронізація відбувається зі швидкістю до 1/400 с. Це дозволяє перенести акцент з фону на об'єкт зйомки, об'єкти, що рухаються, на яскравому фоні.

Швидко повертайте головку спалаху на 90 градусів ліворуч або праворуч, на 150 градусів вгору або на 8 градусів вниз, а також перемикайтеся між горизонтальною та вертикальною орієнтацією. Удосконалений механізм став компактнішим і зручнішим.

Стабільний бездротовий радіозв'язок забезпечується на відстані до 30 м. Надійний зв'язок без помилок встановлюється навіть за наявності відбивачів та перешкод. Підтримується повільна синхронізація, синхронізація задньої шторки та керування кількома спалахами.

 

 

Sony HVL-F60RM2 - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно купити Спалахи або інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Спалах з вигодами для бюджету Щоб правильно вибрати Спалах, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Sony і перед вами будуть усі Спалахи Sony. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Sony. Якщо з'явилися при підборі Sony HVL-F60RM2 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення отримаєте Мелітополі максимально швидко.

Провідне число 46
Режими TTL Sony ADI / P-TTL
Діапазон зумування Від 20 мм до 200 мм
Нахил головки (по вертикалі) Від -8 ° до + 150 °
Обертання головки (по горизонталі) Ліворуч/праворуч до 90°
Сумісність TTL Sony ADI / P-TTL
Режим провідного спалаху Так
Бездротовий режим роботи Так
Час перезарядки 0.1 - 1.7 сек
Тип батареї 4 батареї типу АА
Комплектація Спалах Sony HVL-F60RM2
Міні-стійка
Захисна кришка конектора
Бурштиновий кольоровий фільтр
Зелений кольоровий фільтр
Чохол
Розміри 78.1 x 143.1 x 104.6 мм
Вага 439 г