K&FConcept 77 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1441)

Код товару: С000012975
Фото: K&FConcept 77 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1441)

У наявності

Ціна: 1 056 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      
 
Круговий поляризатор, виготовлений з японського оптичного скла, посилює інтенсивність блакитного піднебіння, зменшує або усуває відблиски.
Багатошарове покриття зменшує відбиття, зменшує відблиски та покращує насиченість.
 
 
Оправа з алюмінієвого сплаву, надтонкий профіль оправи для запобігання віньєтуванню на ширококутних об'єктивах.
Фільтри CPL гарні для неба, води, листя. Вони можуть значно посилити ці природні елементи, надаючи зображенням найкращий зовнішній вигляд.
 

 
 
 
Обертання CPL-фільтра на об'єктиві може кардинально змінити просте зображення.
Тонка рама, щоб не було темних кутів.
 
Поверхня окислена та оброблена піскоструминною обробкою для ефективного запобігання проникненню розсіяного світла.
Рамка трапецієподібної форми з ЧПУ.
 
    
 
 

K&FConcept 77 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1441) - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри та інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний магазин АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр зі знижками? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: K&FConcept і перед вами будуть Фільтри K&FConcept. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Visico. Якщо з'явилися при купівлі K&FConcept 77 mm HMC CPL Blue-Coated, Japan Optics (KF01.1441) Питання можна поставити нашому фахівцю. Фототехніку отримаєте Слов'янське в необхідні терміни.

Тип фільтра CPL
Діаметр фільтра 77 мм
Матеріал фільтра Оптичне скло
Матеріал оправи Алюміній