Cokin P 171 Varicolor Red/Blue

Код товару: 13515
Фото: Cokin P 171 Varicolor Red/Blue

У наявності

Ціна: 1 820 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin P 171 Varicolor Red/Blue - фільтр, що фарбує, який застосовується спільно з поляризаційним фільтром для зміни кольору в діапазоні тонування від червоного до синього.

Світлофільтр Cokin Varicolor P 171 Varicolor Red/Blue застосовують у кольоровій фотографії для зйомки пейзажів (для посилення кольору або тонування), для підкреслення або видалення відблисків від води, для підкреслення або видалення зображення на поверхні води та скла. Поляризаційний фільтр зменшує кількість світла на 1,5-2,5 ступені.

Поляризаційні Фільтри Кокін зроблені зі скла та мають круглу форму, для зручності регулювання поляризаційного ефекту. Встановлюються у спеціальний утримувач на найближче до об'єктиву місце. Підходять на будь-який об'єктив із різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Крім того, застосування Лінійного поляризатора (Р160) спільно з іншим поляризаційним фільтром дозволяє отримати нейтрально-сірий фільтр змінної густини. А застосування разом із фільтрами Cokin Vario Color дозволяє отримувати фільтри різного кольору.

Світлофільтр для власників серії P.