Cokin Adaptor Ring Z PRO 462

Код товару: 16840
Фото: Cokin Adaptor Ring Z PRO 462

У наявності

Ціна: 927 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кільце, що використовується для встановлення тримача фільтрів Cokin серії Z-PRO на об'єктив. Для об'єктивів, що мають різьблення під фільтр діаметром 62 мм.

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

Cokin Adaptor Ring Z PRO 462 - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Система фільтрів Cokin або інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система фільтрів Cokin З вигодами? Щоб максимально просто підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Cokin і Ви побачите список з Система фільтрів Cokin Cokin. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при підборі Cokin Adaptor Ring Z PRO 462 Питання можна уточнити у наших фахівців. Товар можна отримати в Запоріжжі максимально швидко.