Cokin Grey ND 4 Mineral Glass C153-49

Код товару: К000000661
Фото: Cokin Grey ND 4 Mineral Glass C153-49

У наявності

Ціна: 683 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin Neutral Density 4 - P153 - Нейтрально-сірий фільтр. Це фільтр нейтральної щільності (ND4), що дозволяє зменшити кількість світла, що потрапляє на плівку не впливаючи на колірний баланс.

Нейтрально-сірі фільтри дають фотографу можливість гнучкіше керувати налаштуваннями камери у яскраво освітлений день. ND фільтр зменшує кількість світла, що проходить в об'єктив, за рахунок чого фотограф може зменшити діафрагму, або збільшити витримку. Для зйомки відео в яскраві сонячні дні ці фільтри також будуть корисними.

Світлофільтри Cokin Cokin Neutral Density 4 - P153 застосовують для натурної зйомки - на березі моря, в місті. Фільтри нейтральні за кольором та помірні за щільністю. Вони контролюють кількість світла. Створені методом струминного напилення у вакуумі, вони зменшують кількість світла.

Фільтри Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Світлофільтр для власників серії P.

Cokin Grey ND 4 Mineral Glass C153-49 - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Система фільтрів Cokin або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Система фільтрів Cokin за бюджетною ціною? Щоб точно підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Cokin і перед вами з'явиться Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Cokin Grey ND 4 Mineral Glass C153-49 Питання можна поставити нашому фахівцю. Доставка проводиться Черкасах максимально швидко.