Cokin P 305 Empty Box

Код товару: 14385
Фото: Cokin P 305 Empty Box

У наявності

Ціна: 771 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Прозорий Бокс для фільтрів Cokin Р 305 Empty Box із високоякісного пластику призначений для зберігання світлових фільтрів серії "P". Вміщує 10 фільтрів.

Жорстка пластикова коробочка із чорною кришкою забезпечить надійне зберігання світлофільтрів при транспортуванні, захистить їх від механічного пошкодження, намокання.

У комплекті з боксом є наклейка, на якій можна підписати, де та який фільтр зберігається.

Cokin P 305 Empty Box - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Система фільтрів Cokin та інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Система фільтрів Cokin за доступною ціною. Щоб не витрачати час на підбір Система фільтрів Cokin, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари з каталогу створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Cokin P 305 Empty Box Запитайте наших професіоналів. Посилку отримаєте Каменському в швидкі терміни.