RODENSTOCK 55mm Neutral grey 0.9/8x

Код товару: 15402
Фото: RODENSTOCK 55mm Neutral grey 0.9/8x

У наявності

Ціна: 1 640 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр RODENSTOCK нейтрально сірий Neutral grey filter 0.9/8X 
 
Знижувальні світлосилу об'єктиву нейтрально-сірі фільтри не впливають на спектральний склад світла, що проходить через них, послаблюючи лише потужність світлового потоку надходить в об'єктив в умовах його надмірної кількості. Це дозволяє збільшити тривалість витримки для отримання ефекту розмиття предметів, що рухаються, не змінюючи при цьому установок діафрагми і чутливості ISO. Незамінний аксесуар для пейзажного фотографа – чудові знімки водоспадів, вечірніх морських прибоїв тощо. створені із застосуванням ND фільтрів.
 
Нейтрально-сірий (ND - Neutral Density) фільтр
 
Знижувальні світлосилу об'єктиву нейтрально-сірі фільтри не впливають на спектральний склад світла, що проходить через них, послаблюючи лише потужність світлового потоку надходить в об'єктив в умовах його надмірної кількості. Це дозволяє збільшити тривалість витримки для отримання ефекту розмиття предметів, що рухаються, не змінюючи при цьому установок діафрагми і чутливості ISO.
Нейтрально-сірі фільтри підходять для зйомки об'єктів, що рухаються, наприклад, води, що біжить, автомобілів і т.д. для отримання ефекту динаміки у сюжеті кадру. З іншого боку, ND фільтри дозволяють встановити найменше значення діафрагми для отримання меншої глибини різкості, не змінюючи інших налаштувань експозиції. Ця особливість дозволяє застосовувати ND фільтри при зйомці портретів або при предметній зйомці для отримання художнього ефекту і у випадках, коли потрібно візуально відокремити об'єкт зйомки від фону, який стає розмитим.
Ще одна сфера застосування ND фільтрів - запобігання переекспонування, у випадках, коли яскравість сюжету виходить за допустимі межі зменшення діафрагми, витримки та чутливості ISO. Як приклад можна навести ситуації, пов'язані з фото-зйомкою в яскравий сонячний день на снігу, біля води або в пустелі. При цьому головна особливість використання нейтральних фільтрів в подібних умовах полягає в неможливості отримання того ж ефекту пізніше, навіть при обробці зображення на комп'ютері, що робить їх незамінним використання в цифровій фотографії.
Нейтрально-сірі фільтри доступні з факторами 2x, 4x та 8x, що відповідає послабленню світла на один, два та три ступені експозиції. Всі ND фільтри оснащені внутрішнім різьбленням та зовнішнім різьбленням того ж діаметра, що дозволяє встановлювати додаткові фільтри або кришку об'єктива.
 
Особливості виготовлення фільтрів Rodenstock
 
Професійні фільтри Роденшток (Rodenstock) виготовляються виключно з первинної скляної сировини, що поставляється компанією Schott (Zeiss) – світового лідера у виробництві оптичного скла. Це гарантує, що вироби відповідають найвищим стандартам, які є основою неперевершеної репутації німецької індустрії виробництва оптики. За допомогою лазерного різання зі скляної циліндричної заготовки отримують фільтри необхідної товщини, після чого поверхні притираються та поліруються для досягнення максимальної паралельності площин та рівності країв. Надалі на фільтри з двох сторін наноситься багатошарове покриття, що просвітлює, стійке до пошкоджень. Щоб виключити зминання різьблення та забезпечити оптимальне центрування, всі фільтри Роденшток встановлюються в анодовані до чорноти латунні оправи.
Використання якісних матеріалів та сучасних технологій гарантує, що фільтри Роденшток є взірцем якості та мають надзвичайно високу прозорість, чистоту, безбарвність, однорідність, а також строго нормовані заломлюючу здатність та дисперсію.
Компанія Роденшток (Rodenstock) є лідером у виробництві високоточних оптичних пристроїв, а професійні фільтри Роденшток відповідають усім критеріям цифрової та класичної фотографії та по праву вважаються найкращими у своєму класі. Професійні фотографи по всьому світу довіряють фільтрам Роденшток і це, мабуть, найкраща рекомендація.
 
Компанія Rodenstock
 
Німецька компанія "Rodenstock" відома у світі як виробник оптичної продукції високого класу. Компанія "Rodenstock" - це традиційна відданість якості та багаторічний досвід виробництва високотехнологічної та інноваційної продукції.
Rodenstock є сімейною корпорацією. У 1877 радник з торгівлі Йозеф Роденшток заснував у місті Вюрцбурзі Інститут оптики "Einzelhandelsfirma Optisches Institut G. Rodenstock", при якому була відкрита майстерня з виробництва барометрів, точних ваг, вимірювальних приладів і лінз. Рубіж XX століття став для "Rodenstock" періодом становлення та розвитку промислової бази.
Переїзд компанії в столицю Баварії – місто Мюнхен, центр оптичної промисловості та тонкої механіки, будівництво заводів та розширення індустріальних потужностей, дозволили Йозефу Роденштоку протягом короткого періоду часу вийти на нові ринки збуту та перетворити марку Rodenstock на еталон якості та технічного прогресу, яким вона залишається і сьогодні.
 
 
 

RODENSTOCK 55mm Neutral grey 0.9/8x - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: RODENSTOCK і Вам будуть показані всі Фільтри RODENSTOCK. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Nikon. З'явилися під час замовлення RODENSTOCK 55mm Neutral grey 0.9/8x Запитайте наших професіоналів. Товар можна отримати в Олександрії у стислі строки.

Діаметр різьблення

55 мм

Кратність

8x

Ослаблення експозиції

3 ступені

Просвітлення

так

Матеріал оправи

латунь

Особливості

Нейтрально-сірі фільтри підходять для зйомки об'єктів, що рухаються, наприклад, води, що біжить, автомобілів і т.д. для отримання ефекту динаміки у кадрі. Найпоширеніша сфера застосування - це зйомка пейзажів з присутністю поточної води.

Додаткові можливості

Ще одна сфера застосування ND фільтрів - запобігання переекспонування, у випадках, коли яскравість сюжету виходить за допустимі межі зменшення діафрагми, витримки та чутливості ISO.