RODENSTOCK 62mm Circular-Pol Digital PRO MC M62

Код товару: 15387
Фото: RODENSTOCK 62mm Circular-Pol Digital PRO MC M62

У наявності

Ціна: 3 771 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

RODENSTOCK поляризаційний світлофільтр мультипросвітлений Digital PRO MC Circular-Pol filter M49 (1095-210-004-90)
 
Поляризаційний світлофільтр незамінний аксесуар у кофрі пейзажного фотохудожника. Світлофільтри Rodenstock Digital PRO MC Circular Polfilter допоможуть усунути небажані відображення та відблиски від неметалічних поверхонь таких як вода, скло тощо, а також покращать насиченість кольору фотознімка. Професійні поляризаційні світлофільтри Rodenstock Digital PRO MC Circular-Pol виготовлені за найсучаснішими стандартами німецької оптичної індустрії. Завдяки особливому сорту скла вони абсолютно нейтральні і ніяк не впливають на перенесення кольорів знімка. Фірмове багатошарове просвітлення по обидва боки фільтра виключає всі види оптичних переображення і гарантує отримання чудових, насичених кольором фотографій.
 
RODENSTOCK циркулярний поляризаційний світлофільтр мультипросвітлений Digital PRO MC Circular-Pol filter
 
Поляризаційний світлофільтр збільшує на фотографії візуальну різкість та чистоту кольору. Так, при пейзажній зйомці листя дерев, крім власного дифузного відображення, має також дзеркальне відображення синього світла неба. Поляризаційний світлофільтр дозволяє усунути блискучу засвічення. За рахунок цього на фотографії краще проявляється власний колір предметів, збільшується насиченість кольору і з листя зникає блакитний відтінок. Зменшення засвічення кадру розсіяним світлом трохи збільшує контраст, що призводить до візуального збільшення різкості. Оптичний ефект, що виробляється фільтром, неможливо створити за допомогою комп'ютерного фоторедактора.
 
Скло Digital PRO
 
Високоякісне оптичне скло Rodenstock Digital PRO має високий ступінь пропускання видимого світла і абсолютно нейтрально, що повністю виключає появу будь-якого відтінку кольору на зображенні. Завдяки фірмовому мультипросвітленню з обох боків фільтра ефективно усувається паразитне відбиття від матриці цифрового фотоапарата. Світлофільтри Rodenstock Digital PRO MC не бояться контрового світла та передають висококонтрастні сюжети без втрати кольору та хроматичних аберацій. 
 
Високоякісна оправа
 
Тонка оправа фільтра покрита спеціальним анодним шаром, який унеможливлює появу подряпин. Оправа Rodenstock дозволяє застосовувати світлофільтри не лише зі стандартними об'єктивами, але й без ризику віньєтування із надширококутними об'єктивами.
 
Особливості виготовлення фільтрів Rodenstock
 
Професійні фільтри Роденшток (Rodenstock) виготовляються виключно з первинної скляної сировини, що поставляється компанією Schott (Zeiss) – світового лідера у виробництві оптичного скла. Це гарантує, що вироби відповідають найвищим стандартам, які є основою неперевершеної репутації німецької індустрії виробництва оптики. За допомогою лазерного різання зі скляної циліндричної заготовки отримують фільтри необхідної товщини, після чого поверхні притираються та поліруються для досягнення максимальної паралельності площин та рівності країв. Надалі на фільтри з двох сторін наноситься багатошарове покриття, що просвітлює, стійке до пошкоджень. Щоб виключити зминання різьблення та забезпечити оптимальне центрування, всі фільтри Роденшток встановлюються в анодовані до чорноти металеві оправи.
Використання якісних матеріалів та сучасних технологій гарантує, що фільтри Роденшток є взірцем якості та мають надзвичайно високу прозорість, чистоту, безбарвність, однорідність, а також строго нормовані заломлюючу здатність та дисперсію.
Компанія Роденшток (Rodenstock) є лідером у виробництві високоточних оптичних пристроїв, а професійні фільтри Роденшток відповідають усім критеріям цифрової та класичної фотографії та по праву вважаються найкращими у своєму класі. Професійні фотографи по всьому світу довіряють фільтрам Роденшток і це, мабуть, найкраща рекомендація.
 
Компанія Rodenstock
 
Німецька компанія "Rodenstock" відома у світі як виробник оптичної продукції високого класу. Компанія "Rodenstock" - це традиційна відданість якості та багаторічний досвід виробництва високотехнологічної та інноваційної продукції.

Rodenstock є сімейною корпорацією. У 1877 радник з торгівлі Йозеф Роденшток заснував у місті Вюрцбурзі Інститут оптики "Einzelhandelsfirma Optisches Institut G. Rodenstock", при якому була відкрита майстерня з виробництва барометрів, точних ваг, вимірювальних приладів і лінз. Рубіж XX століття став для "Rodenstock" періодом становлення та розвитку промислової бази.

Переїзд компанії в столицю Баварії – місто Мюнхен, центр оптичної промисловості та тонкої механіки, будівництво заводів та розширення індустріальних потужностей, дозволили Йозефу Роденштоку протягом короткого періоду часу вийти на нові ринки збуту та перетворити марку Rodenstock на еталон якості та технічного прогресу, яким вона залишається і сьогодні.

 

 

RODENSTOCK 62mm Circular-Pol Digital PRO MC M62 - в електронному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: RODENSTOCK і Ви побачите всі необхідні Фільтри RODENSTOCK. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Canon. З'явилися під час підбору RODENSTOCK 62mm Circular-Pol Digital PRO MC M62 Запитайте наших професіоналів. Замовлення можна отримати Дніпропетровське у мінімальні терміни.

Діаметр різьблення

62 мм

Кратність

2,5 стор

Ослаблення експозиції

приблизно 1-2 ступені, залежно від ступеня поляризації.

Просвітлення

так, двостороннє мультипросвітлення із захисним покриттям.

Матеріал оправи

анодований алюміній, тонка із зовнішнім різьбленням, спеціально розроблена для надширококутних об'єктивів.

Особливості

Покращують насиченість кольору знімка. Завдяки ефекту поляризації світла усувають всілякі відблиски на неметалевих поверхнях. Хмари на небі стають контрастнішими, кольори більш насичені. Широко застосовуються у пейзажній фотографії.

Додаткові можливості

Ще одна сфера застосування поляризаційних фільтрів - усунення відбитків від неметалічних поверхонь таких як скло, вода і т.д. Часто застосовуються під час зйомки через скло автобуса чи автомобіля.