Bowens Акумуляторна батарея Bowens Large Battery Pak (Bw-7691)

Код товару: 15406
Фото: Bowens Акумуляторна батарея Bowens Large Battery Pak (Bw-7691)

У наявності

Ціна: 5 525 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Унікальна система батарейного живлення Travelpak тепер стала ще кращою.

Знімний акумулятор LARGE BATTERY PAK для системи батарейного живлення Travelpak. Завдяки можливості від'єднувати акумуляторні батареї і заряджати їх окремо, новий Travelpak робить проведення виїзних зйомок набагато простіше. Тепер, коли заряд батареї починає добігати кінця, Ви можете просто зняти з неї блок управління і поставити його на іншу, заряджену - не потрібно ставити на перезарядку весь прилад! 

Доступні акумуляторні батареї двох різних розмірів, що дозволяє вибрати відповідне поєднання розмірів, ваги та ресурсу автономної роботи. До одного блоку Travelpak можна підключити до двох моноблоків Bowens Gemini (до 3000 Дж сумарної потужності!). Travelpak дозволяє отримати до 750 спалахів на повній потужності з часом готовності до 2 секунд.

 

Акумуляторна батарея LARGE BATTERY PAK - основні особливості ::
  • Мала вага та компактність.
  • Міцний металевий корпус.
  • Можливість окремої зарядки батареї.
  • Висока продуктивність – 750 імпульсів по 200 Дж*

Ресурс роботи батареї LARGE BATTERY PAK ::

Кількість спалахів (час готовності)* 

Дж 1 моноблок 2 моноблоки
 200  750 ( 2,0 с )  375 ( 4,0 с )
 250  600 (2,5 с)  300 (5,0 с)
 400  370 ( 4,0 с )  185 ( 8,0 с )
 500  300 (5,0 с)  150 ( 10 с )
 750  220 ( 7,5 с )  110 ( 15 с )
 800  185 ( 8,0 с )  90 ( 16 c )
 1000  150 ( 10 с )  75 ( 20 c )
 1500  100 (15 с)  50 (30 c)

 

Увага! Знімна акумуляторна батарея LARGE BATTERY PAK (BW7691) працює лише спільно з блоком керування BOWENS TRAVEL PAK CONTROL PANEL (BW7692/BW7695).

 

Bowens Акумуляторна батарея Bowens Large Battery Pak (Bw-7691) - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Спалахи студійні або інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Спалах студійний за собівартістю. Щоб запросто підібрати Спалах студійний, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Bowens і Вам будуть запропоновані різні Спалахи студійні Bowens. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Godox. Виникли при підборі Bowens Акумуляторна батарея Bowens Large Battery Pak (Bw-7691) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Кременчуці у стислі строки.

 

Розміри батареї Travel Pak 170 x 140 x 120мм ( LARGE BATTERY PAK )
Вага батареї Travel Pak 4,9 кг ( LARGE BATTERY PAK )
Час зарядки 8 год (до повної ємності), немає ефекту пам'яті, можна заряджати батарею не чекаючи повної розрядки.
Ресурс автономної роботи з 1 моноблоком: потужність Дж/кількість спалахів/час готовності 200ДЖ / 750 / 2с - 1500Дж / 100 / 15с (детальніше див. таблицю в описі * )
Ресурс автономної роботи з двома моноблоками: потужність Дж/кількість спалахів/час готовності 2x200ДЖ / 375 / 4с - 2x1500Дж / 50 / 30с (детальніше див. таблицю в описі * )
Особливості Невелика акумуляторна батарея, що знімається, здатна запитати два моноблоки GEMINI c сумарною потужністю до 3000 Дж, дозволяє перенести всі блага високоякісного студійного освітлення туди де не доступна електромережа!
Гарантія Офіційна гарантія Bowens 2 роки.
Комплект поставки 1 акумуляторна батарея LARGE BATTERY PAK, 1 інструкція.
Код BW7691