Godox SK300II-V

Код товару: С000012265
Фото: Godox SK300II-V

У наявності

Ціна: 5 300 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

   

Спалах студійний Godox SK300II-V
З провідним числом 190 футів SK300II-V Studio Flash Monolight від Godox замінює оригінальну модель галогенної лампи потужністю 150 Вт світлодіодною моделюючою лампою потужністю 10 Вт, яка споживає дуже мало електроенергії з високою яскравістю. Цей студійний джерело спалаху з колірною температурою 5600K має час перезарядки від 0,1 до 1,5 секунди з короткою тривалістю спалаху 1/2000 секунди. Крім того, потужність змінюється від 1/16 до повної потужності. Параметри запуску включають шнур синхронізації, оптику, кнопку тестування та бездротове керування живленням. SK300II-V важить лише 4,4 фунта і працює від мережі змінного струму з напругою від 110 до 120 В.
 
Світлодіодна модельна лампа
Налаштуйте моделююче світлодіодне світло SK300II-V, щоб попередньо візуалізувати свій ефект освітлення. Він може працювати незалежно від потужності спалаху (яскравість можна налаштувати вручну) або пропорційно. Крім того, він може автоматично вимикатися на час дії спалаху або світитися постійно.
 
З провідним числом 58 м SK300II-V Studio Flash Monolight від Godox замінює оригінальну модель галогенної лампи потужністю 150 Вт світлодіодною моделюючою лампою потужністю 10 Вт, яка споживає дуже мало електроенергії з високою яскравістю. Це студійне джерело спалаху з колірною температурою 5600K має час перезарядки від 0,1 до 1,5 секунди з короткою тривалістю спалаху 1/2000 секунди. Крім того, потужність змінюється від 1/16 до повної потужності. Параметри запуску включають шнур синхронізації, оптику, кнопку тестування та бездротове керування живленням. 
Світлодіодна модельна лампа
Налаштуйте моделююче LED світло SK300II-V, щоб попередньо візуалізувати свій ефект освітлення. Він може працювати незалежно від потужності спалаху (яскравість можна налаштувати вручну) або пропорційно. Крім того, він може автоматично вимикатися на час дії спалаху або світитися постійно.
 
Система Godox X
Розширте функціональність свого спалаху за допомогою вбудованої бездротової системи Godox 2,4 ГГц. Ця система дозволяє дистанційно запускати спалах, контролювати потужність і змінювати його режими.
Працює з додатковими тригерами X1, XT16 або FT-16 для керування коефіцієнтом потужності, моделюючою лампою, зумером, а також спрацьовуванням спалаху
Гніздо 3,5 мм дозволяє підключати спалах до тригерів інших виробників.
 
Бортовий контроль
Розроблений для чіткого читання налаштувань, задній РК-екран спалаху дуже інтуїтивно зрозумілий. Поряд з ним є зручна ручка для регулювання потужності, каналу та групи. Крім того, додаткові кнопки дають швидкий доступ до всіх налаштувань і функцій лампи.
 
Широка сумісність
Кріплення у стилі Bowens робить SK300II-V сумісним із широким спектром модифікаторів світла.
 
Характеристики:
Godox SK300II-V Studio Flash Monolight
Потужність 300 Дж
Вага 2 кг (спалах); 3,2 кг (упакування)
Розмір ø: 13,7 x В: 20,6 x Ш: 35,0 см, включно з кришкою та ручкою
DMX Ні
Стандарт CRI 96
 
 
 

Godox SK300II-V - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Спалахи студійні фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Спалах студійний за доступною ціною. Щоб легко підібрати Спалах студійний, за допомогою навігації. Введіть: Godox і перед вами відкриються всі необхідні для вас Спалахи студійні Godox. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Всі фототовари, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Rime Lite. З'явилися під час підбору Godox SK300II-V Запитайте нашого менеджера. Товари можна забрати в Костянтинівці максимально швидко.

Характеристики:
Godox SK300II-V Studio Flash Monolight
Потужність 300 Дж
Вага 2 кг (спалах); 3,2 кг (упакування)
Розмір ø: 13,7 x В: 20,6 x Ш: 35,0 см, включно з кришкою та ручкою
DMX Ні
Стандарт CRI 96