Cokin Adaptor Ring Z PRO 452

Код товару: 16837
Фото: Cokin Adaptor Ring Z PRO 452

У наявності

Ціна: 927 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кільце, що використовується для встановлення тримача фільтрів Cokin серії Z-PRO на об'єктив. Для об'єктивів, що мають різьблення під фільтр діаметром 52 мм.

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

Cokin Adaptor Ring Z PRO 452 - в електронному каталозі abcphoto. Якщо потрібно замовити Система фільтрів Cokin та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із каталогу Система фільтрів Cokin з хорошими знижками. Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою навігації. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими брендами, наприклад Cokin. З'явилися під час підбору Cokin Adaptor Ring Z PRO 452 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товари заберіть в Дніпропетровське найшвидше.