Cokin Adaptor Ring Z PRO 452

Код товару: 16837
Фото: Cokin Adaptor Ring Z PRO 452

У наявності

Ціна: 987 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кільце, що використовується для встановлення тримача фільтрів Cokin серії Z-PRO на об'єктив. Для об'єктивів, що мають різьблення під фільтр діаметром 52 мм.

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

Cokin Adaptor Ring Z PRO 452 - в електронному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Система фільтрів Cokin фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Виберіть із пропозицій Система фільтрів Cokin за ринковими розцінками? Щоб легше було підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Як товари можна бути впевненими. Вироби, які можна придбати у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Cokin Adaptor Ring Z PRO 452 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Надсилання проводиться в Ужгород в потрібні терміни.