Cokin Adaptor Ring Z 455 PRO

Код товару: 16838
Фото: Cokin Adaptor Ring Z 455 PRO

У наявності

Ціна: 1 007 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кільце, що використовується для встановлення тримача фільтрів Cokin серії Z-PRO на об'єктив. Для об'єктивів, що мають різьблення під фільтр діаметром 55 мм.

Система Cokin дозволяє використовувати ті самі фільтри з різними об'єктивами. Як діє ця система?

Є різьбовий адаптер, який повертається в об'єктив, далі на різьбовий адаптер кріпиться тримач фільтрів, який ставляться вже безпосередньо фільтри, від однієї до трьох залежно від типу держателя. Фільтри Cokin виготовлені з високоякісного оптичного матеріалу. У системі Cokin близько 170 різних ефектних фільтрів, які можна комбінувати, домагаючись бажаного ефекту та вирішуючи тим самим будь-які творчі завдання, створюючи різні ефекти без багатогодинної роботи у Photoshop .

Дуже часто фотографи використовують кілька об'єктивів, які мають різне різьблення під фільтри. При використанні в даному випадку фільтрів Cokin не потрібно купувати тримач і фільтри для кожного об'єктива, необхідні тільки різьбові адаптери Cokin різного діаметру.
 

Cokin Adaptor Ring Z 455 PRO - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Система фільтрів Cokin А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система фільтрів Cokin З вигодами? Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Система фільтрів Cokin Cokin. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час підбору Cokin Adaptor Ring Z 455 PRO Питання можна уточнити у наших фахівців. Товари заберіть в Дніпрі максимально швидко.