Cokin Z 002 Orange

Код товару: 16846
Фото: Cokin Z 002 Orange

У наявності

Ціна: 963 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Кольоровий квадратний фільтр  Cokin Z 002 Orange  оранжевого кольору, з полімер, що не б'ється матеріалу. Застосовується для чорно-білої зйомки пейзажів, будівельних будівель. Основна його експлуатація відбувається при зйомці чорно-білих фотографій, оскільки він підвищує контраст між небом та хмарами, робить темнішими зелені рослини, дозволяє передавати чіткі контури об'єктів.

При кольоровій зйомці забарвлює зображення в помаранчевий колір, надаючи знімку неповторність.
 
Кріпиться фільтр за допомогою універсального тримача, який призначений для світлофільтрів серії  Z-PRO  через адаптерне кільце. Використання додаткового утримувача дозволить обертати світлофільтри відносно один одного. Усі фільтри серії  Z-pro  можуть використовуватися спільно з іншими фільтрами цієї серії, для досягнення додаткових ефектів при художній зйомці.

Cokin Z 002 Orange - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Система фільтрів Cokin А також інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система фільтрів Cokin за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Cokin і перед вами відкриються всі необхідні для вас Система фільтрів Cokin Cokin. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при покупці Cokin Z 002 Orange Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення можна забрати в Хмельницькому в потрібні терміни.