Cokin P 007 Infrared 720 (89B)

Код товару: К000000084
Фото: Cokin P 007 Infrared 720 (89B)

У наявності

Ціна: 1 184 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Cokin  Р007 Infrared – один з найцікавіших світлофільтрів – інфрачервоний. ІЧ-фільтр зобов'язує фотографа вивчити деякі тонкощі інфрачервоного пейзажу та витратити деякий час перед тим, як вийде саме те, що очікується! Інфрачервону фотозйомку можна робити як на плівковий, так і цифровий фотоапарати. Для найкращих результатів використовуйте фотоштатив. Фільтри Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце.

    Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Cokin P 007 Infrared 720 (89B) - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Система фільтрів Cokin або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Система фільтрів Cokin вигідно? Щоб легше було підібрати Система фільтрів Cokin, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Cokin І Ви побачите перелік з Система фільтрів Cokin Cokin. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені лідируючими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при покупці Cokin P 007 Infrared 720 (89B) Питання можна уточнити у наших фахівців. Доставка проводиться Україні якомога швидше.