Cokin P 007 Infrared 720 (89B)

Код товару: К000000084
Фото: Cokin P 007 Infrared 720 (89B)

У наявності

Ціна: 1 107 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр Cokin  Р007 Infrared – один з найцікавіших світлофільтрів – інфрачервоний. ІЧ-фільтр зобов'язує фотографа вивчити деякі тонкощі інфрачервоного пейзажу та витратити деякий час перед тим, як вийде саме те, що очікується! Інфрачервону фотозйомку можна робити як на плівковий, так і цифровий фотоапарати. Для найкращих результатів використовуйте фотоштатив. Фільтри Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце.

    Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Cokin P 007 Infrared 720 (89B) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Система фільтрів Cokin або інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Система фільтрів Cokin за доступною ціною. Щоб точно підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою зручної навігації. Введіть: Cokin і перед вами будуть усі Система фільтрів Cokin Cokin. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. З'явилися під час замовлення Cokin P 007 Infrared 720 (89B) Запитайте наших менеджерів. Фототовари можна отримати в Костянтинівці своєчасно.