Falcon RH-45

Код товару: К000000273
Фото: Falcon RH-45

У наявності

Ціна: 1 579 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тримач відбивачів із знімними затискачами Falcon RH-45 встановлюється на студійну стійку і дозволяє зафіксувати відбивач розміром від 63 см до 168 см.

Складається з перекладини з кліпсами-фіксаторами пружини відбивача, а також кріплення CLD-15, що дозволяє закріпити цю поперечину на стійку.

Поперечина має телескопічну конструкцію та регулюється по довжині.

Falcon RH-45 - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Тримачі для студійного обладнання або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Тримач з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Тримач, за допомогою зручної навігації. Введіть: Falcon і перед вами з'явиться Тримачі для студійного обладнання Falcon. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість запчастин можна не переживати. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Mircopro. Якщо з'явилися при виборі Falcon RH-45 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Відправляємо продукцію в Кривому Розі найшвидше.