Falcon RH-45

Код товару: К000000273
Фото: Falcon RH-45

У наявності

Ціна: 1 428 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тримач відбивачів із знімними затискачами Falcon RH-45 встановлюється на студійну стійку і дозволяє зафіксувати відбивач розміром від 63 см до 168 см.

Складається з перекладини з кліпсами-фіксаторами пружини відбивача, а також кріплення CLD-15, що дозволяє закріпити цю поперечину на стійку.

Поперечина має телескопічну конструкцію та регулюється по довжині.

Falcon RH-45 - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Тримачі для студійного обладнання або інші фототовари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Тримач за низькою ціною? Щоб правильно підібрати Тримач, Скористайтеся навігацією. Введіть: Falcon і Ви побачите, які доступні для замовлення Тримачі для студійного обладнання Falcon. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Godox. Виникли при виборі Falcon RH-45 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Доставка проводиться Кам'янець-Подільському у мінімальні терміни.