Godox LSA-03 затискач

Код товару: С000011896
Фото: Godox LSA-03 затискач

У наявності

Ціна: 970 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Затискач Godox LSA-03 Super Clamp є незамінним елементом спорядження для кріплення кронштейнів або іншого обладнання до труб або пласких поверхонь. Він може утримувати практично все, включаючи камери, стробоскопи, спалахи, парасольки, поперечини та навіть інші основні затискачі.
 
Затискач Godox LSA-03 Super Clamp виготовлений з легкого литого сплаву і може бути надійно закріплений на будь-якій трубі діаметром від 1,3 до 5,3 см. Також до комплекту входить унікальна клинова вставка для кріплення до будь-якої пласкої поверхні або полиці. Вбудований ресівер з фіксатором діаметром 5/8" (16 мм) дозволяє використовувати десятки насадок та кронштейнів, призначених для утримання кабелів, ліхтарів, стільниць та іншого. У комплект входить двосторонній штифт-адаптер з різьбленнями 1/4"-20 та 3/8" для додаткової універсальності. Цільнометалева рукоятка оснащена храповим механізмом, яка дозволяє легко і надійно затягувати затискач в обмеженому просторі.
 
Особливості Godox LSA-03 Super Clamp
- Може використовуватися для кріплення кронштейнів, стільниць та іншого різноманітного Grip-обладнання.
- Гніздо Baby 5/8" (16 мм) дозволяє використовувати широкий спектр насадок, включаючи шарнірні важелі, платформи, кронштейни, різьбові перехідники та багато іншого.
- Вбудована різьба 1/4"-20 для встановлення невеликих шарнірних важелів.
- Металева ручка для неперевершеної надійності
- Чорне оздоблення для запобігання небажаним відблискам
- Рукоятка з храповим механізмом для затягування в обмеженому просторі
- Міцна конструкція
- Двосторонній 5/8" (16 мм) штифт-адаптер з різьбленнями 1/4"-20 та 3/8" в комплекті
- Вставка для пласких поверхонь у комплекті
- Надійно кріпиться до круглих та пласких поверхонь від 1,3 до 5,3 см.
 

Godox LSA-03 затискач - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Тримачі для студійного обладнання А також інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Тримач за гарною ціною? Щоб простіше було підібрати Тримач, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Godox і перед вами з'явиться Тримачі для студійного обладнання Godox. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Всі фототовари, які можна купити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Godox. Якщо виникли при купівлі Godox LSA-03 затискач Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари заберіть в Житомирі у стислі строки.

Вага упаковки - 0.52 кг

Виробник - Godox

Тип - Затискач Студійний

Країна-виробник товара - Китай

Обʼємна Вага Упаковки - 1 кг

Габарити упаковки - 24 × 17 × 9 см