E-Image EI-A53K кронштейн із затискачем

Код товару: С000011828
Фото: E-Image EI-A53K кронштейн із затискачем

У наявності

Ціна: 1 174 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

E-Image EI-A53K Mini Articulating Arm Kit - це комплект шарнірних кріплень для монтажу додаткового обладнання для відеозйомки. EI-A53K складається з міні кронштейна EI-A53 і міні затиску EI-A05S. 3,5 "шарнірний міні кронштейн E-Image EI-A53 є надійним накамерні кріплення для відеоаксесуарами в умовах обмеженого вільного місця. Гвинти на кінцевих кульових голівках мають різьбу 1/4" -20, забезпечуючи сумісність з більшістю камер і допоміжного відеообладнання. Кульові головки обертаються на 180 °, а центральна крильчасті гайка фіксує їх в необхідному положенні.
Затиск E-Image EI-A05S застосовується при монтажі на напрямні круглого або квадратного профілю. Затиск виготовлений з алюмінієвих і сталевих елементів і має різьбові отвори 1/4 "-20 і 3/8" -16 для відповідних аксесуарів.
Міні шарнірне кріплення Articulating Arm Kit E-Image EI-A53K - дуже зручний монтажний комплект, що володіє універсальними можливостями при суперкомпактні розмірах.
 
 

E-Image EI-A53K кронштейн із затискачем - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Тримачі для студійного обладнання або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Тримач за бюджетною ціною? Щоб простіше було підібрати Тримач, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: E-Image і Ви побачите доступні для замовлення Тримачі для студійного обладнання E-Image. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість запчастин можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Mircopro. З'явилися при виборі E-Image EI-A53K кронштейн із затискачем Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Слов'янське своєчасно.

Технічні характеристики 
 
EI-A05S:
- Максимальне навантаження: 4 кг;
- Монтажне кріплення:
     затискач для напрямних від 15 до 40 мм;
     отвори 1/4" і 3/8";
- Довжина: 6 см;
-  Вага: 60 ​​г;
 
EI-A53
- Максимальне навантаження: 2 кг;
- Монтажне кріплення: гвинт 1/4";
- Довжина: 9 см;
- Вага: 65 г.