Cokin P 125 L Gradual Tobacco T2-Light

Код товару: К000000482
Фото: Cokin P 125 L Gradual Tobacco T2-Light

У наявності

Ціна: 859 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin Gradual Tobacco T2 Р125L - слабкий коричневий (тютюновий) градієнтний фільтр. Дуже плавний перехід від коричневого до прозорого. Перепад близько 1-го ступеня.

Кольорові градієнтні фільтри дають фотографу можливість більш гнучко підходити до процесу зйомки, незалежно від несприятливих погодних умов. Додавати креативу у свої фотографії. Внесення у зображення кольору дозволяє підняти загальну насиченість кольору кадру. Корисні також під час відеозйомки.

Світлофільтр Cokin Gradual Tobacco T2 Р125L застосовують для зйомки пейзажів, морських сюжетів, ландшафтів. Tobacco створює ефект бурі. Вони дають велику енергійність об'єктам у модельній фотографії та репортажах.

Фільтри Cokin мають квадратну форму, що дозволяє легко змінювати положення лінії переходу, лінію межі світлопоглинання. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Світлофільтр для власників серії P.

Cokin P 125 L Gradual Tobacco T2-Light - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Система фільтрів Cokin А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Система фільтрів Cokin за доступною ціною. Щоб легко було підібрати Система фільтрів Cokin, за допомогою фільтрів. Введіть: Cokin і Вам будуть показані всі Система фільтрів Cokin Cokin. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад Cokin. З'явилися при виборі Cokin P 125 L Gradual Tobacco T2-Light Запитайте нашого менеджера. Товари можна забрати в Олександрії в необхідні терміни.