Cokin Neutral Grey ND2 (0.3) P152

Код товару: 13508
Фото: Cokin Neutral Grey ND2 (0.3)  P152

У наявності

Ціна: 715 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Cokin Cokin Neutral Density 2 P152 - Нейтрально-сірий фільтр. Це фільтр нейтральної щільності (ND2), що дозволяє зменшити кількість світла, що потрапляє на плівку не впливаючи на колірний баланс.

Нейтрально-сірі фільтри дають фотографу можливість гнучкіше керувати налаштуваннями камери у яскраво освітлений день. ND фільтр зменшує кількість світла, що проходить в об'єктив, за рахунок чого фотограф може зменшити діафрагму, або збільшити витримку. Для зйомки відео в яскраві сонячні дні ці фільтри також будуть корисними.

Світлофільтри Cokin Cokin Neutral Density 2 - P152 застосовують для натурної зйомки - на березі моря, в місті. Фільтри нейтральні за кольором та помірні за щільністю. Вони контролюють кількість світла. Створені методом струминного напилення у вакуумі, вони зменшують кількість світла.

Фільтри Cokin мають квадратну форму. Встановлюються у спеціальний тримач на будь-який об'єктив з різьбленням від 49мм до 82мм через різьбове адаптерне кільце. Дані кольорові фільтри Cokin можуть використовуватись спільно з іншими фільтрами Cokin серії P. При цьому обидва фільтри можна обертати на 180 градусів, а при використанні додаткового власника Cokin Р308 ще й обертати один одного. Це дозволяє досягати додаткових ефектів.

Світлофільтр для власників серії P.

Cokin Neutral Grey ND2 (0.3) P152 - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Система фільтрів Cokin або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Система фільтрів Cokin З вигодами? Щоб легко було підібрати Система фільтрів Cokin, Скористайтеся навігацією. Введіть: Cokin і Ви побачите, які доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. Якщо виникли при купівлі Cokin Neutral Grey ND2 (0.3) P152 Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлений товар можна отримати Вінниці в необхідні терміни.