Cokin Z 660 Gradual Fluo Yellow 1

Код товару: К000000502
Фото: Cokin Z 660 Gradual Fluo Yellow 1

У наявності

Ціна: 1 395 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Градієнтний яскраво-жовтий світлофільтр  Cokin Z 660 Gradual Fluo Yellow 1   чудово підходить для проведення зйомки пейзажів та архітектури.
 
Одна половина цього фільтра має плавний жовтий перехід, інша половина прозора, межа переходу проходить посередині. Квадратну форму моделі дає можливість легко змінювати положення лінії переходу.
 
До всього, цю модель можна застосовувати спільно з рештою фільтрів  Cokin серії Z-pro , при цьому два фільтри можна обертати на 180 градусів, а при застосуванні додаткового власника фільтри можна обертати відносно один одного.

Cokin Z 660 Gradual Fluo Yellow 1 - в електронному маркеті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Система фільтрів Cokin фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Система фільтрів Cokin за доступною ціною. Щоб не витрачати час на вибір Система фільтрів Cokin, за допомогою навігації. Введіть: Cokin І Ви побачите перелік з Система фільтрів Cokin Cokin. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Cokin. Якщо з'явилися при підборі Cokin Z 660 Gradual Fluo Yellow 1 Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари можна забрати в Миколаєві в необхідні терміни.

Серія: Cokin Z-Pro
Тип: Градієнтний:Кольоровий