Cokin Z 666 Gradual Fluo Blue 1

Код товару: К000000504
Фото: Cokin Z 666 Gradual Fluo Blue 1

У наявності

Ціна: 1 437 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Серія  Z-PRO ong>призначена для тих фотографів та операторів, які працюю з фотоапаратами середнього формату, та відеокамерами, що оснащені компедіумами, завдяки яким можлива робота із світлофільтрами квадратної та прямокутної форми.

Світлофільтр з однією половиною блакитного кольору, що плавно переходить. Друга половина повністю прозора. Кордон переходу знаходиться посередині світлофільтра, перепад блакитного кольору становить близько двох щаблів.
 
Фільтр даної моделі рекомендується для зйомки морських пейзажів у похмуру погоду. Використовується для підвищення синяви піднебіння, підкреслюючи при цьому колір ландшафту. Якщо використовувати фільтр вниз пофарбованою стороною, посилиться фарбування водоймища, хвиль. Підвищується насиченість кольору кадру.
 
Розмір світлофільтру 100*150мм, товщина 1,5мм. Завдяки прямокутній формі світлофільтра лінія переходу легко змінює своє положення, завдяки цьому межа лінії світлопоглинання буде перебувати в необхідному положенні. Кріпиться фільтр за допомогою універсального тримача, який призначений для світлофільтрів серії Z-PRO  через адаптерне кільце. Використання додаткового утримувача дозволить обертати світлофільтри відносно один одного. Усі фільтри серії  Z-pro  можуть використовуватися спільно з іншими фільтрами цієї серії, для досягнення додаткових ефектів при художній зйомці.

Cokin Z 666 Gradual Fluo Blue 1 - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Система фільтрів Cokin або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Система фільтрів Cokin за собівартістю. Щоб правильно вибрати Система фільтрів Cokin, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Cokin і Ви побачите доступні для замовлення Система фільтрів Cokin Cokin. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. Якщо виникли під час підбору Cokin Z 666 Gradual Fluo Blue 1 Запитайте наших менеджерів. Товар можна отримати в Миколаєві якомога швидше.