Meike FC110

Код товару: С000005276
Фото: Meike FC110

У наявності

Ціна: 1 999 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Макроспалах незамінний при зйомці дрібних предметів, таких як комахи, квіти, якісь деталі, або просто предметна зйомка. Джерело світла (LED світлодіоди) розташовується навколо об'єктива, тим самим даючи рівномірне освітлення без тіней та яскравий контраст. Спалах кріпиться до об'єктиву за допомогою спеціальних кріпильних кілець (52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm 77mm). Ці кільця закручуються на різьблення об'єктива, а до них вже кріпитися на затискачах сам спалах. Керуючий модуль кріпиться на гарячому черевику. Ви можете використовувати спалах для зйомки відеозаписів. Ефективна відстань до 2 м.

Режими спалаху:

- Flash. У цьому режимі спалах спалахує під час натискання кнопки спуску затвора. Зйомка в режимі TTL неможлива.
- Light (постійне світло). Спалах світить у " пілотному " режимі, тобто. світить тьмяним світлом для наведення автофокуса, а при натисканні на кнопку спуску - спалахує на повну потужність.
- Режими L та R. У цих режимах світиться лише ліва або права сторона спалаху.

 

Meike FC110 - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Спалахи або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Спалах за економною ціною? Щоб правильно підібрати Спалах, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Meike і Ви побачите всі необхідні Спалахи Meike. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не турбуватися. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Sony. Виникли при підборі Meike FC110 Питання можна задати нашим фахівцям. Посилку отримаєте Нікополі своєчасно.

Технічні характеристики:

- Колірна температура 5600К.
- Колірна температура комплектного фільтра 3200К.
- LED світлодіоди.
- Провідне число 18.
- 7 ступенів потужності: 1/1, 1/2, 1/4, 1/8, 1/16, 1/32, 1/64.
- Час експозиції (тривалість імпульсу) – 1/100 с.
- Ефективна відстань від 5 см до 2 м.
- Живлення: акумулятори типу АА.