Meike Nikon 430n

Код товару: С000003750
Фото: Meike Nikon 430n

У наявності

Ціна: 4 412 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  
 
Спалах Meike  Nikon  430n - надійний, якісний і зручний TTL фотоспалах професійного рівня. Спалах має міцний легкий корпус із металевим гарячим черевиком. Модель має енергозберігаючий режим, що дає змогу більш тривалої роботи. Також спалах оснащений захистом від перегріву для забезпечення надійності пристрою. Великий кут огляду дозволяє робити якісні знімки як у маленькій студії, так і на вулиці.
 
У комплекті зі спалахом є спеціальна підставка, завдяки чому спалах можна встановити як безпосередньо на камеру, так і будь-яку горизонтальну поверхню. Незважаючи на велику потужність, Meike  Nikon  430n споживає малу кількість енергії акумулятора, а зручний відсік батареї дозволяє швидко замінити елементи живлення в будь-яких умовах. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому управлінню та дисплею цей спалах забезпечує швидку роботу без додаткових витрат часу. Маленька, зручна, легка та мобільна, спалах Meike  Nikon 430n дозволяє робити якісну зйомку на професійному рівні будь-де і будь-коли. Спалах має регулювання яскравості та потужності для зйомки при будь-якому освітленні. Завдяки швидкій перезарядці Ви не пропустите жодного Важливого моменту.
 

Meike Nikon 430n - в інет-маркеті abcphoto. Якщо потрібно придбати Спалахи або інші елементи фотототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Спалах З вигодами? Щоб правильно вибрати Спалах, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Meike і перед вами відкриються всі необхідні для вас Спалахи Meike. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Sony. З'явилися при виборі Meike Nikon 430n Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлення можна забрати в Дніпрі у мінімальні терміни.

Виробник
Meike
розстрочка
 
Кредит, 4 місяці, 6 місяців, 8 місяців, 15 місяців
Провідне число
42м
Параметри для провідного числа
ISO 100
Час перезаряджання
3 c
Кріплення
На черевику
Режими роботи
TTL, E-TTL II
Тривалість спалаху
1 с
Кут повороту нагору
90°
Кут повороту по горизонталі
270°
Елементи живлення
4 x AA
Число спрацьовувань від одного комплекту батарей
100 – 1500
Кути освітлення
24 – 105 мм
Сумісні камери
Nikon
Кількість ламп в одному спалаху
1
Докладніше про сумісні камери
Canon 1D Mark IV / 1D Mark III / 1D Mark II N / 1D Mark
II / 5D Mark II / 7D / 5D / 50D / 40D / 30D / 20D / 10D /
550D (Rebel T2i) / 500D (Rebel T1i) / 450D Rebel XSi)
/ 400D (Rebel XTi) / 350D (Rebel XT) / 430D (Rebel X) /
1000D (Reb
Кількість спалахів у комплекті
1
Комплектація
Спалах, чохол, фірмова упаковка, підставка для
встановлення на поверхнях
Вага
275 г
Розміри (В х Ш х Д)
75x59x165 мм
Тип спалаху
Звичайна