Mircopro EX-400S

Код товару: С000006150
Фото: Mircopro EX-400S

Нема в наявності

Ціна: 5 900 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

- вбудований радіосинхронізатор (приймач);
- висока швидкість перезаряду та стабільна робота при тривалій зйомці;
- Оптимальна потужність для більшості студійних завдань;
- компактна конструкція та легка вага;
- Захист від перегріву, система охолодження.

Mircopro EX-400S – спалах із потужністю 400 Дж. Це оптимальна потужність для стаціонарного студійного обладнання. Її достатньо для більшості типів зйомки: портретної, ростової модельної зйомки, предметної зйомки та зйомки в інтер'єрі. Потужність галогенової моделюючої лампи для пілотного світла становить 150 Вт.

Однією з особливостей спалаху Mircopro EX-400S є наявність вбудованого радіосинхронізатора з робочою частотою 2,4 Гц, який вловлює імпульс у радіусі 100 метрів. Крім того, є можливість синхронізації спалаху по світлоімпульсу та за допомогою синхрокабелю 5v.

Потужність спалаху плавно регулюється в діапазоні від повної потужності до 1/32. Час повного перезаряджання коливається від півсекунди до секунди – і це гідний показник щодо інших спалахів. Короткий час перезаряджання стабільно зберігається навіть під час тривалих навантажень.

Для встановлення світлоформуючих насадок, таких як софтбокси, стрип-бокси, рефлектори тощо, спалах має популярний байонет типу Bowens. Таке кріплення дозволяє швидко встановлювати та змінювати насадки в процесі зйомки. Окремо передбачено кріплення для фотопарасольки.

Спалах виготовлений із спеціального міцного пластику. Завдяки легкій вазі її зручно переміщати у процесі зйомки та транспортувати на виїзні фотосесії. Користуватися спалахом безпечно, оскільки він оснащений електронною системою захисту від перегріву та раптових перепадів напруги, а також інтелектуальною системою охолодження. Також з метою безпеки та економії електроенергії спалах підтримує функцію автоматичного вимкнення.

 

Mircopro EX-400S - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Спалахи студійні А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Спалах студійний за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Спалах студійний, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Mircopro І Ви побачите перелік з Спалахи студійні Mircopro. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Godox. З'явилися під час замовлення Mircopro EX-400S Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення можна отримати Нікополі максимально швидко.

Потужність імпульсного світла: 400 Дж
Ведуче число: 70
Регулювання потужності: 1/1–1/32 (плавна)
Галогенні лампи моделювання: 150 Вт
Колірна температура: 5600 °К
Тривалість спалаху: 1/800 ~ 1/1200
Джерело живлення: -240V/50Hz/110-120V/60Hz
Розміри: 30 x 13 x 13 см
Вага: 2,5 кг