Mircopro EX-600S

Код товару: С000006151
Фото: Mircopro EX-600S

У наявності

Ціна: 8 000 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Особливості:
- Вбудований радіосинхронізатор (приймач);
- висока швидкість перезаряду та стабільна робота при тривалій зйомці;
- Оптимальна потужність для більшості студійних завдань;
- компактна конструкція та легка вага;
- Захист від перегріву, система охолодження.

Mircopro EX-600S – спалах із потужністю 600 Дж. Це висока потужність для обладнання професійної фотостудії. Її достатньо для більшості типів зйомки: портретної, ростової модельної зйомки, предметної зйомки та зйомки в інтер'єрі. Потужність галогенової моделюючої лампи для пілотного світла становить 250 Вт.

Однією з особливостей спалаху Mircopro EX-600S є наявність вбудованого радіосинхронізатора з робочою частотою 2,4 Гц, який вловлює імпульс у радіусі 100 метрів. Крім того, є можливість синхронізації спалаху по світлоімпульсу та за допомогою синхрокабелю 5v.

Потужність спалаху плавно регулюється в діапазоні від повної потужності до 1/32. Час повного перезаряджання коливається від півсекунди до секунди – і це гідний показник щодо інших спалахів. Короткий час перезаряджання стабільно зберігається навіть під час тривалих навантажень.

Для встановлення світлоформуючих насадок, таких як софтбокси, стрип-бокси, рефлектори тощо, спалах має популярний байонет типу Bowens. Таке кріплення дозволяє швидко встановлювати та змінювати насадки в процесі зйомки. Окремо передбачено кріплення для фотопарасольки.

Спалах виготовлений із спеціального міцного пластику. Завдяки легкій вазі її зручно переміщати у процесі зйомки та транспортувати на виїзні фотосесії. Користуватися спалахом безпечно, оскільки він оснащений електронною системою захисту від перегріву та раптових перепадів напруги, а також інтелектуальною системою охолодження. Також з метою безпеки та економії електроенергії спалах підтримує функцію автоматичного вимкнення.

 

 

Mircopro EX-600S - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Спалахи студійні або інші елементи фотототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Спалах студійний за вигідною ціною? Щоб легко було підібрати Спалах студійний, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Mircopro і перед вами з'явиться Спалахи студійні Mircopro. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Товари, які можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Bowens. Якщо виникли під час вибору Mircopro EX-600S Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Львові максимально швидко.

Провідне число 78
кольорова температура 5600 °K ±200 °K
Час повного перезаряджання 2 - 3 сек
Вихідна потужність 600 Дж
Потужність пілотної лампи 250 W
Діапазон регулювання Плавний, від 1/32 до 1/1 (повний)
Витримка 1/800-1/1200 с
Синхронізація спалахів Вбудований фотосинхронізатор, радіосинхронізатор (приймач), синхрокабель (5v)
живлення AC 190-240V
Автоматичне відключення Так
Вага (без пакування), г 2500