Rime Lite TS-4C Canon (передавач)

Код товару: С000007879
Фото: Rime Lite TS-4C Canon (передавач)

У наявності

Ціна: 7 447 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Радіосинхронізатор Rime Lite TS-4

Професійний 99-канальний радіосинхронізатор TS-4 - сучасна високотехнологічна розробка компанії Rime Lite. TS-4 розроблений спеціально для нової лінійки спалахів з функцією TTL, має нові можливості, які підвищують комфорт і оперативність управління. Режим TTL будь-якої миті можна відключити і перейти на ручний режим для реалізації своїх творчих задумів.

TS-4 допускає синхронізацію до 1/250 секунди, а при використанні фотокамер Canon або Nikon - високошвидкісну синхронізацію до 1/8000.

TS-4 забезпечений LCD дисплеєм, на якому відображаються поточні налаштування спалаху, режими роботи, якість радіосигналу та інша інформація. Радіосинхронізатор у режимі TTL працює у двонаправленому режимі, передає інформацію від спалаху на передавач та назад, забезпечуючи замір експозиції та синхронізацію параметрів та налаштувань. 

Синхронізатор дозволяє реалізувати режим стробоскопічної зйомки, що генерує імпульси світла з регульованою частотою від 1 до 99 Гц. Це дозволяє створювати декілька фаз руху на одному знімку. Дуже зручна функція підсвічування автофокусу, яка дозволить без проблем працювати в умовах слабкого освітлення

Стійкий до радіоперешкод діапазон 2,4 ГГц дозволяє працювати передавачу у складних умовах на відстані до 100 метрів. Відсутність дротів та повний контроль над обладнанням – мрія кожного фотографа, яка може стати реальністю з використанням передавача Rime Lite TS-4.

TS-4 - чудовий професійний радіосинхронізатор для студійної, виїзної, весільної та творчої фотозйомки допоможе реалізувати фотографу найскладніші творчі задуми.

Особливості передавача TS-4:

 • робоча частота 2,4 ГГц; радіус дії до 100м;
 • синхронізація із затвором у діапазоні від 1/200 сек до 1/8000 сек у режимі високошвидкісної синхронізації HSS;
 • робота з двома системами TTL (Canon та Nikon);
 • наявність РК-дисплея з підсвічуванням з відображенням поточних параметрів;
 • наявність клавіш швидкого доступу до налаштувань та режиму енергозбереження;
 • з передавача можна керувати спалахами, що знаходяться в одній з чотирьох груп, що працюють в одному з дев'яносто дев'яти каналів;
 • з передавача можна змінювати всі параметри спалаху і навіть увімкнути режим підсвічування автофокусу;
 • режим стробоскопа;
 • передавач живиться від двох батарей ААА.

 

Rime Lite TS-4C Canon (передавач) - на сайті abcphoto. Якщо потрібно замовити Синхронізатори для спалахів та інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний магазин abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Синхронізатор за ринковими розцінками? Щоб легше було підібрати Синхронізатор, Скористайтеся навігацією. Введіть: Rime Lite і Ви побачите, які доступні для замовлення Синхронізатори для спалахів Rime Lite. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі фірми, наприклад Falcon. З'явилися під час замовлення Rime Lite TS-4C Canon (передавач) Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення отримаєте Білій Церкві у стислі строки.

Модель TS-4C
Кількість каналів 4 групи, 99 каналів
Радіо частота (ГГц) 2.4 
Максимальна дальність (м) 100
Синхронізація (сек) до 1/8000
Харчування приймача  
Живлення передавача AA
Сумісність Canon
Комплектація передавач
Гарантія (міс) 12