Fujifilm X-T4 body Black 16650467

Код товару: С000009603
Фото: Fujifilm X-T4 body Black 16650467

У наявності

Ціна: 71 198 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

X-T4 – це найкраща модель серії X, яка забезпечує найвищу якість зйомки фотографій та відео. Камера оснащена новим швидким, надійним та тихим затвором. Найшвидше автофокусування в камерах серії X, яке вдалося досягти завдяки розробці нового алгоритму обробки даних, дозволяє відобразити вирішальний момент, який раніше ви могли втратити. Крім того, X-T4 перша модель у серії XT із вбудованою системою стабілізації зображення (IBIS), яка значно розширює можливості при фото- та відеозйомці. Режим відеозйомки тепер активується окремим перемикачем, а система цифрової стабілізації зображення забезпечує безпрецедентну плавність відео. Новий режим моделювання плівки ETERNA Bleach Bypass відтворює ефект використання традиційної техніки обробки плівки.

X-T4 – це дивовижний інструмент, що включає систему стабілізації зображення, новий затвор та акумулятор великої ємності. І все це в компактному та легкому корпусі, який уособлює філософію камер серії X. 

Нові потужні компоненти

 Камера X-T4 – це перша модель серії XT із вбудованою системою стабілізації зображення (IBIS). Система забезпечує 5-осьову стабілізацію зображення, що компенсує 6,5 ступенів витримки при використанні 18 з 29 об'єктивів XF/XC завдяки застосуванню нових матеріалів у конструкції, поліпшеній компоновці структури затвора, що амортизує, і гіроскопічним датчикам, які забезпечують точність блоку IBIS приблизно в 8 разів вище, ніж модель X-H1. Покращений механізм допомагає робити фотографії вночі та при швидкому русі об'єкта, наприклад, на спортивних змаганнях, а також записувати відео в ситуаціях, де є ризик виникнення тремтіння камери. Новий блок IBIS використовує магнітні підвіси, це підвищує функціональність, при цьому механізм стабілізації зображення майже на 30% менше та на 20% легше, ніж у моделі X-H1.

 Камера X-Т4 оснащена надшвидким шторним затвором. Завдяки новітньому високомоментному мотору постійного струму без сердечника затвор дозволяє вести зйомку в найшвидшому в світі*1 режимі серійної зйомки 15 кадрів в секунду з механічним затвором і має покращені характеристики відгуку із затримкою спрацьовування всього 0,035 секунди. Модуль затвора має подвійний запас міцності, що забезпечує 300 000 спрацьовувань. З іншого боку, звук роботи затвора став тихіше на 30 % проти моделлю X-T3.

 Акумулятор NP-W235 має більшу ємність, яка майже в 1,5 рази більша, ніж у NP-W126S. Акумулятор дозволяє зробити близько 500 кадрів у звичайному режимі, близько 600 кадрів в економічному режимі та близько 1700 кадрів при використанні двох додаткових акумуляторів у батарейному блоці VG-XT4*2.

 Х-T4 використовує 26,1 Мп матрицю X-TransTM CMOS 4*3 зі зворотним засвіченням, а також високошвидкісний процесор обробки зображення X-Processor 4. Фотоплівки, X-T4 пропонує широкий набір функцій, що дозволяє відтворити сцену саме так, як ви хочете запам'ятати її. 

Унікальна технологія кольору

 У X-T4 представлений новий режим моделювання плівки ETERNA Bleach Bypass, який використовує унікальну технологію FUJIFILM для передачі різноманітності колірних відтінків. Новий режим моделює традиційну техніку обробки фотоплівки з галоїдним сріблом. З його допомогою можна отримати зображення з особливою атмосферою завдяки низькій насиченості та високій контрастності кольорів.

 Тіні (Shadows) і світла (Highlights) зображення в найбільш освітлених і затінених зонах від -2 до +4 тепер можна регулювати кроком в 1/2 ступені замість 1 ступені, що дозволяє досягти більш точної передачі кольору.

 Для регулювання балансу білого на додаток до автоматичного режиму з'явилися режими «Пріоритет білого» та «Пріоритет довкілля». "Пріоритет білого" краще відтворює білий колір, а "Пріоритет навколишнього середовища" дає більш теплий тон.

 У режимі RAW тепер можна вибрати незворотне стиснення на додаток до оборотного «Стискання без втрат».

 

Ви зможете сфотографувати все, що завгодно

 У X-T4 найвища швидкість із серійної зйомки у світі*1 з механічним затвором-15 кадрів за секунду в режимі відображення кадрів після зйомки та 8 кадрів за секунду в режимі перегляду в реальному часі (live view). Електронний затвор дозволяє вести серійну зйомку зі швидкістю 30 кадрів за секунду без затемнення.

 Наглазник оснащений механізмом блокування, який запобігає зміщенню.

 Дисплей з роздільною здатністю 1,62 млн крапок та змінним кутом нахилу.

 Три нових режими роботи РК-дисплея/електронного видошукача: «Пріоритет слабкого освітлення» для чіткого відображення об'єкта при слабкому освітленні, «Пріоритет дозволу» для відображення дрібних деталей об'єкта та «Пріоритет частоти кадрів» для мінімізації розмиття у видошукачі під час зйомки об'єкта, що рухається.

 До режимів звичайної та форсованої зйомки додано економічний режим, за якого збільшується тривалість роботи без підзарядки.

Висока швидкість зйомки

 Завдяки новому алгоритму обробки даних та автофокусу з фазовою детекцією для фокусування потрібно лише 0,02 секунди. Це забезпечує захоплення та відстеження об'єкта, що рухається з високою швидкістю, особливо при серійній зйомці зі швидкістю 15 кадрів за секунду в режимі відображення знімків та 8 кадрів за секунду в режимі перегляду в реальному часі. (Live view)

 Крім того, була значно покращена функція автофокусу, що слідкує. Коефіцієнт ефективності відстеження збільшено вдвічі порівняно з моделлю X-T3.

 Ефективність автофокусу з розпізнаванням очей та облич також значно зросла. Завдяки цим розширеним можливостям фокусування робити портрети стало ще простіше, ніж раніше.

Функції зйомки відео професійного рівня

 X-T4 здатний записувати високошвидкісне відео Full HD 240p, створюючи ефект уповільнення до 10 разів.

 Система IBIS у поєднанні з функцією електронної стабілізації зображення (DIS) у режимі відео забезпечує додаткову стабілізацію зображення, що є важливим при зйомці відео під час ходьби.

 Режим «форсування IS (стабілізації зображення)» компенсує тремтіння камери для зйомки якісних відео з фіксованої точки без штатива.

 Для режимів фотографій та відео тепер використовуються абсолютно окремі меню. Існує кнопка швидкого меню тільки для зйомки відео (Q Menu), яка полегшує поводження з камерою під час запису відео.

 З'явилася функція "Movie optimized control". Користувачі можуть регулювати експозицію, повертаючи диск керування та за допомогою сенсорної панелі. Ця функція дозволяє перемикати режими ФОТО/ВІДЕЗЙОМКА на верхній панелі, щоб швидко перейти до запису відео зі збереженими налаштуваннями.

 Відео в тому ж форматі можна записувати на дві карти SD одночасно з резервним копіюванням.

 Додано функцію попереднього перегляду F-Log View Assist, яка забезпечує корекцію низької насиченості/контрастності відео під час запису в режимі F-Log. Відео конвертується у формат BT.709 для відображення, щоб спростити отримання правильної експозиції в процесі запису.


 «Налаштування гнізда мікрофона» на камері дозволяє перемикати вхідний сигнал між мікрофоном та лінійним входом. Камера підтримує використання зовнішніх мікрофонів та лінійний вхід від зовнішнього аудіо обладнання.

 Функція "Фіксація кадрування" фіксує кадрування (сrop) відео, щоб запобігти зміні кута огляду при перемиканні на інший режим зйомки відео.

 

 

 

Fujifilm X-T4 body Black 16650467 - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фотоапарати фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний маркет АВС Фото. З каталогу підберіть Фотоапарат З вигодами для себе? Щоб правильно вибрати Фотоапарат, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Fujifilm і Ви побачите список з Фотоапарати Fujifilm. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Sony. Якщо з'явилися при виборі Fujifilm X-T4 body Black 16650467 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлений товар можна отримати Кропивницькому найшвидше.

Тип фотокамери
X-T4 Body
Тип процесора
EXR Processor IV
Тип матриці
CMOS
Розмір матриці
APS-C
Світлочутливість (ISO
160-12800
Кількість мегапікселів
26.1
Максимальний розмір знімка
6240x4160
Серійна зйомка, кадр/сек
30
Формат файлів
JPEG, RAW, TIFF
Кількість точок фокусування
425
Тип фокусування
авто, ручна
Кріплення об'єктиву (байонет)
Fujifilm X
Оптичне збільшення
25X
Формат відеофайлів
MOV, MP4
Витримка
1/250
Бездротові інтерфейси
Wi-Fi, Bluetooth
Підключення зовнішнього спалаху
так
Знімків на заряді акумулятора.
600
Стабілізація зображення
Стабіліз. зсувом матриці
Дисплей (діагональ)
3,0 дюйми
Роздільна здатність дисплея, тис. пікс
1620
Поворотний дисплей
так
Сенсорний дисплей
так
Наявність видошукача
так
Пило-волого-ударозахист
так
живлення
NP-W235
Матеріал корпусу
магнієвий сплав
Колір 
чорний
Габарити (ВхШхГ), мм
92,8 х134, 6х 63,8
Країна виробник
Китай