JJC NS-XS3

Код товару: С000009865
Фото: JJC NS-XS3

У наявності

Ціна: 383 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

JJC NS-XS3 ремінь для фотокамери
 
Ремінь, розрахований на вагу бездзеркальної камери зі змінним об'єктивом. Довжина ременя достатня для носіння камери навскоси, з можливістю оперативно перевести її в робоче положення.
 
Надійна застібка дозволяє швидко розстебнути і зняти ремінь. У центральній частині ременя є невелика кишеня на блискавці. Вся фурнітура зроблена з міцного, пружного пластику. Система швидкого регулювання довжини, з фіксацією на липучці дуже надійна і зручна.
 
- Довжина: 100 см.
- Ширина: 3 см
- Вага: 55 г.
 
 
 

JJC NS-XS3 - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Ремені для фотоапаратів А також інші фотоаксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в інтернет магазин АВС Фото. Виберіть із каталогу Ремінь за бюджетною ціною? Щоб простіше було підібрати Ремінь, за допомогою зручної навігації. Введіть: JJC і перед вами з'явиться все Ремені для фотоапаратів JJC. Як бачите, вибір максимально спрощений. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Peak Design. Виникли при замовленні JJC NS-XS3 Запитайте наших менеджерів. Посилку отримаєте Дніпрі максимально швидко.

- Довжина: 100 см.
- Ширина: 3 см
- Вага: 55 г.