JJC NS-XS3

Код товару: С000009865
Фото: JJC NS-XS3

У наявності

Ціна: 353 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

JJC NS-XS3 ремінь для фотокамери
 
Ремінь, розрахований на вагу бездзеркальної камери зі змінним об'єктивом. Довжина ременя достатня для носіння камери навскоси, з можливістю оперативно перевести її в робоче положення.
 
Надійна застібка дозволяє швидко розстебнути і зняти ремінь. У центральній частині ременя є невелика кишеня на блискавці. Вся фурнітура зроблена з міцного, пружного пластику. Система швидкого регулювання довжини, з фіксацією на липучці дуже надійна і зручна.
 
- Довжина: 100 см.
- Ширина: 3 см
- Вага: 55 г.
 
 
 

JJC NS-XS3 - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Ремені для фотоапаратів А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Ремінь за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Ремінь, за допомогою фільтрів. Введіть: JJC і Ви побачите доступні для замовлення Ремені для фотоапаратів JJC. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Як товари можна бути впевненими. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Manfrotto. Виникли при виборі JJC NS-XS3 Питання можна уточнити у наших фахівців. Посилання прийде в Білій Церкві в потрібні терміни.

- Довжина: 100 см.
- Ширина: 3 см
- Вага: 55 г.