Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051

Код товару: С000010715
Фото: Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051

У наявності

Ціна: 503 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тримач для спалаху та парасольки  Mircopro M11-051  дозволяє використовувати при зйомці комбінацію з камери спалаху і фотозонта або парасольки софтбокса.
Роз'єм для спалаху універсальний, має затискний механізм кріплення та підходить для всіх камерних спалахів або для постійного LED світла. Для кріплення парасольки передбачено отвір діаметром 1 см та затискний гвинт. Металевий "палець" з різьбленням 1/4" з одного боку, та 3/8" з іншого, забезпечує надійне кріплення тримача на будь-яку стійку або штатив.
 

Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051 - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Тримачі для студійного обладнання або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Тримач за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Тримач, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Mircopro і перед вами будуть Тримачі для студійного обладнання Mircopro. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Не варто сумніватися як товари. Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Falcon. З'явилися під час замовлення Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари заберіть в Тернополі максимально швидко.