Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051

Код товару: С000010715
Фото: Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051

У наявності

Ціна: 482 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Тримач для спалаху та парасольки  Mircopro M11-051  дозволяє використовувати при зйомці комбінацію з камери спалаху і фотозонта або парасольки софтбокса.
Роз'єм для спалаху універсальний, має затискний механізм кріплення та підходить для всіх камерних спалахів або для постійного LED світла. Для кріплення парасольки передбачено отвір діаметром 1 см та затискний гвинт. Металевий "палець" з різьбленням 1/4" з одного боку, та 3/8" з іншого, забезпечує надійне кріплення тримача на будь-яку стійку або штатив.
 

Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051 - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Тримачі для студійного обладнання фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Тримач за низькою ціною? Щоб легко було підібрати Тримач, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Mircopro і Вам будуть запропоновані різні Тримачі для студійного обладнання Mircopro. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Manfrotto. З'явилися при виборі Mircopro Тримач парасольки та спалаху M11-051 Запитайте нашого менеджера. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Чернігові максимально швидко.