Godox LMS-12A AX Мікрофон петличний

Код товару: С000010736
Фото: Godox LMS-12A AX Мікрофон петличний

У наявності

Ціна: 889 грн

Гарантія

6 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

Godox LMS-12A AX – конденсаторний петличний мікрофон із частотним діапазоном 50-20000 Гц, співвідношенням сигнал/шум ≥75 дБ, кабелем 1.2 м із штекером 3.5мм на кінці. Всенаправлений петличний мікрофон призначений для чіткого синхронного запису мовлення під час зйомок прямих ефірів, інтерв'ю, лекцій, презентацій чи будь-яких інших «живих» виступів.
Мікрофон сумісний з камерами та іншими пристроями, що записують, з роз'ємом TRS 3,5 мм.
LMS-12A AX має всеспрямовану полярну діаграму, вловлює звук з усіх боків капсули та забезпечує постійний рівень звуку, навіть якщо користувач відвернувся від мікрофона. Широкий частотний діапазон, висока чутливість мікрофона та співвідношення сигнал/шум дозволяють записувати чистий природний звук професійної якості.
Компактний, легкий та міцний корпус із алюмінієвого сплаву надійно захищає мікрофон, як від перешкод, так і від механічних впливів.
Вітрозахист з поролону високої щільності ефективно знижує небажані сторонні шуми – шелест одягу, звуки дихання, пориви вітру тощо.
Мікрофон надійно і непомітно кріпиться на одязі завдяки знімній металевій кліпсі, звільняючи руки користувача.
 
 
 

Godox LMS-12A AX Мікрофон петличний - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Мікрофони А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Мікрофон вигідно? Щоб правильно підібрати Мікрофон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Godox і перед вами будуть усі Мікрофони Godox. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів сумнівів бути не може Вироби, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад DJI. Якщо виникли під час підбору Godox LMS-12A AX Мікрофон петличний Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Черкасах в потрібні терміни.

Модель
LMS-12A AX
Штекер
3.5мм TRS
Співвідношення сигнал/шум
≥75 дБ
Діаграма спрямованості
Всеспрямований
Чуливість
-32.0дБ относительно 1В/Па±2дБ при 1 кГц
Частотний діапазон
50Гц-20кГц
Довжина кабеля
120см
Колір
Чорний