Boya BY-WM3T2-D2

Код товару: С000011086
Фото: Boya BY-WM3T2-D2

У наявності

Ціна: 3 461 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

    

 

Серія BY-WM3T2 — це міні-система бездротового мікрофона з частотою 2,4 ГГц, яка забезпечує високоякісний звук для прямих трансляцій, ведення відеоблогів, запису курсу та інших додатків для запису аудіо. Завдяки сертифікованому виходу Lightning MFi BY-WM3T2-D2 призначений для Пристрої Apple iOS. Включаючи 2 передавачі, він може записувати два джерела звуку одночасно.
 
Маленький і легкий бездротовий мікрофон
 
Серія BY-WM3T2 неймовірно компактна та легка, і її легко почати, якщо ви підключите приймач до пристрою. Загальна вага TX і RX не перевищує 15 г, що робить їх дуже портативними. Завдяки своєму надкомпактному розміру та надзвичайно легкій вазі передавач не смикатиме вас за комір, коли ви його застібаєте.
 
Підтримка прямої трансляції та зарядки телефону одночасно
 
Коли приймач BY-WM3T2 підключено до смартфону, телефон можна заряджати через зарядний порт Lightning на приймачі. Це забезпечує вашу безперебійну роботу протягом тривалого часу, наприклад прямі трансляції. Крім того, вбудована акумуляторна батарея передавача забезпечує до 10 годин роботи, що дозволяє отримати цілий день аудіозапису. 
 

 

Шумозаглушення забезпечує високоякісний звук
 
Технологія розумного шумозаглушення може ефективно ідентифікувати оригінальний звук і записувати чистий звук у шумному середовищі. Двічі натиснувши кнопку живлення, ви можете активувати функцію шумозаглушення. Коли індикатор повільно блимає синім, це означає, що пристрій увімкнено режим шумозаглушення, який допомагає усунути навколишній шум і забезпечити чистий звук. Ця функція призначена для використання на вулиці, придушуючи звуки машин і натовпу. Розроблений для значного покращення якості звуку, BY-WM3T2 забезпечує справді виняткову якість аудіо для ваших постановок.
 
 
 

Boya BY-WM3T2-D2 - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Мікрофони або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас електронний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Мікрофон за прийнятною ціною? Щоб правильно вибрати Мікрофон, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Boya і Ви побачите доступні для замовлення Мікрофони Boya. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Rode. Якщо з'явилися при купівлі Boya BY-WM3T2-D2 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення заберіть у Кам'янець-Подільському в швидкі терміни.

Тип трансмісії  2,4 ГГц
 Полярний візерунок  Всеспрямований
 АЧХ  20 Гц-16 кГц
 SNR  77 дБ
 Чутливість  -42 дБ
 Частота дискретизації  48 кГц
 Розрядність  16 біт
 Дальність передачі  50 м (без перешкод)
 Вихідна потужність РЧ  6 дБм
 Термін служби батареї TX  10 годин
 Ємність акумулятора  95 мАг
 Порт зарядки  USB-C
 Розміри  TX:52×17,5×15,6 мм RXU
 /RXD: 46×26,2×9 мм
 вага:  TX:8,5 г
 RXU/RXD: 5 г